Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

melisa dla półrocznego maluszka żeby lepiej spał w nocy

Polecane posty

Gość gość

wiem, że niektóre z Was mnie zabiją zaraz... ale ja już nie mam sil... moj synek 6 miesięcy budzi się w nocy co godzinę albo nawet co pół godziny :( pomyślałam żeby rokruszyć mu tabletkę melisy i dodać do butelki mleka na dobranoc... czy to pomoże ? Czy bedzie Maluch lepiej spał po tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakbyś mu zagęscila mleko? on się budzi bo jest głodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 22:48 mi się wydaje że synek budzi się z przyzwyczajenia bo possie chwilę cycka i już znów zasypia, ale tak co chwilę ja mam pobudkę, taki sen przerywany dla mnie... mam już cienie pod oczami.. jak Go oduczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast melisy to mu daj butlę, a melisę to sobie sama zaaplikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu smoczek kobieto ,a nie chcesz go nacpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może po prostu zaparzaj mu melisie, ale wcześniej skonsultowała bym to z lekarzem, to jednak malutkie dziecko, czysta herbatka będzie bez ulepszaczy, wypełniaczy, mimo to bym uważała i poradziła się specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się ze są herbatki dla dzieci z melisą . I ziółka w nich pewno w ilości homeopatycznej, więc nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiipp lub Bobovita jabłkowa z melisą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kupisz biednym sąsiadom, którzy przez twoje widzimisię nie mogą spać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze go odrazu zabij, a nie bedzisz truc pomalu.... Budzi sie bo moze glodny, mleko z jakims zageszczaczem i juz....nie ty jedna przez to przechodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletkę? Ja sama o to pytałam lekarki i kazała kupić syrop melisa. Pozatym są herbatki hipp z melisą. Moje dziecko mając 7 mies. zaczęło się budzić w nocy co 15-30 min nawet i tak co noc. Noc w noc... Wiele miesięcy. Teraz ma prawie 1,5 roku i zaczął spać dobrze. Nie podawałam mu nigdy tej melisy... Dostał syrop na alergię a lekarka mówiła, że on podziała też na jego sen. Nie wiem do końca czy to jego zasługa ale akurat wtedy dziecko zaczęło lepiej mi spać i ja jestem wypoczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletke melisy ? :O To melisę robią w tabletkach ? Jaką wartość ma coś takiego ? Przecież to z naturą nie ma już nic wspólnego. I to niemowleka faszerować tabletkami ? Ten pomysł jest głęboko chory! W życiu by mi nie przyszło do głowy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam tez możesz pic melise...przy kp też. Pamietam że mi polożna zalecala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy moja corka miala okolo 5 miesiecy lekarz przepisala jej neospazmine w syropie(nie wiem czy dobrze napisalam) bo tez wlasnie spac nie mogla i ciagle rozdrazniona byla.Tylko,ze ona naprawde nie spala potrafila spac godzine dwie na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę żebyś poszła z sobą do lekarza psychiatry.Jak można malutkie dziecko faszerowac lekami?!😡 Dziecko jest po prostu głodne, dlatego nie śpi w nicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj mu tabletek, jak karmisz piersia to sama pij melise, zacznij juz tak popoludmniu ja pic, ja sma kp i pije melise, dziurawiec, rumianek. moja mala dobrze spi, budzi sie tylko na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhh

Widzę że sami doświadczeni tępi  ludzie tu piszą  niestety muszę was rozczarować iż  melisa  dla dziecka od 6 miesiąca  wzwyż  może  być  podawana  po konsultacji lekarzem  więc leć kobieto do lekarza A potem śmiało daj maluszkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Hhhhhh napisał:

Widzę że sami doświadczeni tępi  ludzie tu piszą  niestety muszę was rozczarować iż  melisa  dla dziecka od 6 miesiąca  wzwyż  może  być  podawana  po konsultacji lekarzem  więc leć kobieto do lekarza A potem śmiało daj maluszkowi

Autorki dziecko jako już prawie 6 latek to spokojnie może tą meliske sobie wypić 😂 ja swojej tez w tym wieku dawałam w formie herbatki - żyje i ma się dobrze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×