Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przeczytajcie!

Polecane posty

Gość gość

Pomóżcie !! Naprawdę nie wiem o co mu chodzi, czy on się mną bawi? czy traktuje mnie poważnie? Kamil ma 17 lat, ja jestem 2 lata młodsza, spotykamy się już od pewnego czasu, jednak nie są to codzienne spotkania, lecz co tydzień, co dwa. Ja nie mogę spotykać się w tygodniu po szkole, tylko w weekendy. Nigdy do niego pierwsza nie pisze, i bardzo rzadko proponuje mu spotkanie jako pierwsza. Zawsze on to robi pierwszy, ale za to nigdy mu nie odmawiam i zawsze mam czas dla niego. Jak się spotykamy to zachowujemy się jak para, całujemy się itp. traktuje mnie jak damę, czuje ze naprawdę jestem dla niego ważna, i czuje tą chemie między nami, jednak wszytko się zmienia już tydzień po spotkaniu on od czasu do czasu napisze zapyta mnie co tam słychać, zaproponuje kolejne spotkanie. Czasami kiedy do mnie napisze, rozmowa się kręci, ja jestem bardzo zadowolona ze napisał, a on w pewnym momencie przestaje mi odpisywać i koniec, znowu się nie odzywa przez tydzień. Bardzo mnie to denerwuje i totalnie tego nie rozumiem.. Zdarza się nawet, ze spotykam się z nim i z jego kumplami z którymi dopiero co mnie poznał, co też myślałam, ze dobrze dla nas wróży. Ostatnio nawet jak był u mnie w domu, to zapytał czy może sobie wziąć takie zdjęcie, małe legitymacyjne które akurat leżało na półce, ucieszyłam się, że chce moje zdjęcie tym bardziej, że nie widziałam żeby miał takie zdjęcie kogokolwiek. Co o tym sądzicie? Ja totalnie nie rozumiem jego zachowania.. Wiem, ze najlepszym sposobem jest pogadanie z nim, ale trochę się obawiam, aa jeszcze jedno on wie o tym, ze nie jest mi obojętny i ze mógłby być moim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 latka pisze bardziej dojrzale niz niejedna 25-30 tka,ktora umawia sie z kolega z pracy i nie wie co znaczy to, że facet przez 3 tygodnie pisal non stop a teraz ma przestój 2 dni... jestem pod wrazeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. ale wiesz może o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najpierw wypadaloby okreslic sie, czyli byc ta para, a dopiero potem sobie pozwalac na calowanie itd, A na marginesie, skoro sie nie wstydzicie za reke chodzic, to sorry,ale rozmowy wprost sie wstydzic? logika conajmniej pokrecona. Postaw sprawe jasno i niech szybko jasna ona bedzie, nie tylko slownie,ale i w czynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze dużo do przeczytania, ale prosze przeczytajcie to i napiszcie jakie jest wasze zdanie na ten temat. Mnie to strasznie męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy facetowi zależy na kobiecie, daje jej to do zrozumienia. Dzwoni, pojawia się, chce poznać jej przyjaciół, nie może przestać na nią patrzeć ani jej dotykać....... Ladnie napisane-znaki interpunkcyjne itp.Teraz to tutaj rzadkosc.Nie zmieniaj sie dziewczyno! A co do tematu to wiedz, ze mezczyzni tacy sa, udaja skomplikowanych zeby sie nie przyznac do uczuc bo to wstyd przed kolegami w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziękuje za odpowiedz, tylko czy on się mną bawi czy może czegoś się boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co☺Jak bylam mlodsza to wolalam zakladac, ze jemu nie zalezy, ze sie mna bawi a to po to zeby uniknac rozczarowania w razie gdyby to sie okazalo prawda.Mieksze ladowanie. Mojego pierwszego chlopaka poznalam jak mialam 21 lat i dzis uwazam, ze popelnilam duzo bledow ktorych dzis bym nie powtorzyla w zwiazku.Jestes bardzo mloda, zal by bylo gdybys sie juz teraz uprzedzila do mezczyzn.Nie wszyscy to dranie! Moze ten "Twoj" tez jest porzadny ale gra twardziela bo mysli, ze cos tym wygra.Prawda jest odwrotna-rani tym Twoje uczucia.To wiek kiedy nie jest sie juz dzieckiem ale jeszcze nie mezczyzna! Wyrobi sie☺Badz dzielna i nigdy pierwsza nie dzwon do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie powinnaś mu się narzucać to nic by nie dało, porozmawiać możesz ale jak to chłopak przytaknie ci a i tak będzie robił swoje... daj na wstrzymanie jeśli mu zależy to ci nie odpusci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy Pherka. Dać na wstrzymanie? to znaczy, ze mam zacząć z nim sie widywać tylko bez tych wszytkich aktów miłosnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes dużo od niego młodsza wiec dla niego to taki związek nie do skonsumowania Chyba Dajesz sobie sprawę z różnicy wieku W tyg sie nie odzywa, albo to kwestia nauki albo w weekendy szuka roZrywki Trudno ocenić czas pokaże czy cos z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze jestem od niego młodsza, ale 2 lata to nie taka duża różnica, mamy juz za sobą różne intymne "zabawy" dlatego ujęłam to 'zachowujemy sie jak para' jestem dziewicą, ale nie byłby dla mnie problem żeby on był moim pierwszym, oczywiście w późniejszym okresie czasu jakby ta nasza relacja byłaby już związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadne do ciebie skontrolować ciasność twojej pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna przyznała się i już zaczynają zboczeńcy pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie mu się nie narzucaj, możesz się spotykać jak najbardziej ale nic nie inicjuj zobacz czy on bedzie wyrozumiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy Pherka No wlasnie ja jeszcze nigdy nic nie zainicjowałam ze swojej strony, zawsze on pierwszy zaczyna. Wiec może być z tym problem bo bedzie to wyglądało tak jak zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_aak821
Najlepiej niech jakiś facet się wypowie. Masz może jakiegoś przyjaciela? On może to jakoś zrozumieć jako, że jest facetem. Mnie jest ciężko ocenić jego zachowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety jak to czasy sie zmieniaja.Jak mialam 15 lat to mi by do glowy nie przyszlo, ze moglabym byc z jakims chlopakiem a co dopiero myslec o sexie.No ale jak mowie, swiat idzie do przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja z moim się spotkalismy również tak jak ty z twoim , teraz mamy dziecko tylko ze mój jest o 6 lat starszy odemnie i pokazuje mniej czułości . Moja rada spotkań się z nim pogadaj powiedz co cie tropi i wyjasnij CP ci leży na serduchu powodzenia R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo! w sobote sie z nim widze, jak mam sie zachowywac? on pewnie znowu zacznie mnie calowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×