Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lila28

3 miesiące z Ewą Chodakowską. START 13.11.14

Polecane posty

Niewiele juz zostalo do swiąt Bożego Narodzenia, ale wiele mozna zmienic w sobie. Zapraszam dziewczyny weźmy sie za siebie i pokażmy że damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a codziennie chcesz cwiczyc? ja od wczoraj mecze skalpel, ale wymieklam na 30 minucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tak dłużej nie mogę musze coś w sobie zmienic. Potrzebuję tylko troche motywacji z waszej strony. Jeśli macie ochotę to zmotywujcie mnie troszeczke, a ja bede motywowala was :P Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne tak mniej wiecej 5-6 razy w tyg. Wczesniej zaczynalam i jakoś poszlo teraz bedzie jeszcze lepiej. Ja ćwicze narazie tylko skalpel i fakt jest ciezko ale do konca wytrwalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestes lepsza :) zmotywowalas mnie i zaraz, zamiast zrobic sobie "dzien wolny" wlaczam skalpel. A chcesz schudnac, czy tylko sie "wyrzezbic"? Bo ja chcialabym troche zrzucic, niby gruba nie jestem ale 4 msc temu rzucilam palenie i mam 8 kg wiecej, wiec w bikini raczej teraz bym nie wyszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz no to super ja juz jestem po i tak troszke odpoczywam :) Ja musze troche zrzucic na poczatek 15 kg a pozniej dalej. AAA no i mam zamiar jeszcze z 15min na rowerku stacjonarnym pojeżdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stosujesz jakas diete? ja poki co od kilku dni sie nie obzeram (przedtem mialam etapy, ze zjadalam naraz po 3 czekolady) i nie jem kolacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie postanowiłam nie jeść słodyczy i słonych przekąsek bo do nich to mam słabość i 3-4 posilki w ciągu dnia. Wiadomo mniejsze porcje a nie jak do tej pory kopce na talerzu :P A wymiary sobie zrobiłaś?? Żebyś wiedziała ile ci cm zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie mam zamiar sie zmierzyc :) poki co, waze 67 przy 174 cm i wokol brzucha, tylka i ud mam gruba opone tluszczu i celulitu, rece i lydki ujda. Jestem wysoka wiec jak sie odpowiednio ubiore i zamaskuje tylek i brzuszysko to nawet niezle wygladam, ale w bieliznie wygladam tragicznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja mam ten sam wzrost tylko wiekszą wage 95kg to jest dopiero masakra. Pamietam jak wazylam tyle co ty i wygladalam swietnie. Wiec mysle ze niewygladasz tak strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w ubraniu wygladam ok, jak zamaskuje brzuch, boczki, tylek i uda, ale jak sie rozbiore czar pryska. Wierz mi kazdemu inaczej rozkladaja sie kilogramy.. Ja juz po skalpelu, tzn doszlam tylko do cwiczen na brzuch i mialam wrazenie, ze rozjada mi sie szwy po cesarce, chociaz minelo juz 3 lata wiec raczej niemozliwe. A od kiedy masz taka wage i do jakiej wagi chcialabys schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten problem od kiedy poszlam do technikum czyli od jakis 5 lat nigdy nie bylam szczupla ale jeszce wtedy moja waga stala i jakos wygladalam. a od tej pory moja waga rosla po kilka kg rocznie :( w te wakacje schudlam 9 kg ale z tego 5 mi przybylo i jestem zalamana. ale musze sobie poradzic :) jestem z ciebie dumna bo bardzo daleko wytrwalas w skalpelu, ja na poczatku tez robilam po 20 min a teraz juz jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 5 dni cwicze codziennie skalpel ,kiedys cwiczylam turbo spalanie ,ale teraz stosuje dosc ostra diete i starczy mi sil tylko na skalpel , cm leca niesamowicie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chętnie się dołączę mam na razie 5 kg do zrzucenia chciałabym do swiat się tego pozbyć ;) tez rzuciłam palenie i chce być przykładem ze można rzucic fajki i nie przytyć ;) pozdrawiam waga 63 kg wzrost 167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie jest juz nas więcej, super dziewczyny. Mobilizacja jest w nas. A co to za rygorystyczna dietka jeśli można wiedzieć???? Dodob trzymam za ciebie kciuki i fajnie ze jesteś z nami :) No to co u mnie 2 dzień zaczety :) Miłego dzionka dziewczyny i dużo potu przy skalpelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mozna sie do was dolaczyc? Swego czasu mordowalam skalpel kilka razy w tygodniu i efekty byly, ale raz, drugi, trzeci odpuscilam i sie rozlazlo. I od kilku dni mysle zeby zaczac od nowa ale motywacji brak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez chętnie dowiem się jakie dietki stosujecie może mż ja ograniczam mieso i pieczywo bo słodycze moglyby dla mnie nie istnieć ale jestem strasznym mięsożercom ;) zaraz zabieram się za skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aanullla
Ja się chętnie dopiszę. Też kilka razy brałam się za skalpel i widziałam efekty, ale wystarczyło jednorazowe odpuszczenie sobie, by wszystko poszło w błoto, bo już nie potrafiłam wrócić do ćwiczeń :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie juz lansowac ta szpetna chabete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny:P wiecie jak mnie zmotywowalyscie :P myślałam ze nikt tu nie napisze a tu juz tyle was jest :) postanowilam sobie ze bede robic naprzemiennie skalpel i turbo wyzwanie a co do diety to mż i koniec ze slodyczami i slonymi przekaskami :) Za tem do dziela !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ktos sie tu wypowiada co wgl nie jest w temacie!!! nie masz zamiaru to sie nie wypowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stosuje zadnych okreslonych diet, nie wierze w ich dzialanie. Poprostu mniej zrec, wiecej sie ruszac i sporo pic. Oczywiscie nie bede klamac, ze nie jem slodyczy czy nie pije gazowanego. Moj maz to mi co chwile przynosi jakiegos cukieraska i wez tu sie czlowieku odchudzaj ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ostra dieta to 500 kcal , 9 dzien diety 6 dzien skalpela -2,6 kg i 11 cm mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mój chłopak tez caly czas mi cos pod nos podtyka a ja glupia jem :P Oj to naprawde drastyczna, a nie myslisz ze to co zrzucisz zaraz ci wroci??? Ja juz po TURBO WYZWANIU ale sie ze mnie lało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na diecie 500 kcal nie chodze glodna ... mam za soba 430 kcal i nie wiem czy cos jeszcze zjem bo nie czuje glodu . Sniadanie platki z mlekiem ,nue mialam czasu na 2 sniadaniea po drugie pierwsze juz bylo kolo 9 a jem co 3-4 h wiec na obiad zjadlam warzywa z patelni 230g a to okolo 140 kcal ,pocwiczylam skalpel . Czy mi to wroci ?hmmm jem duzo warzyw i nauczylam robic ulubione dania ale w wersji niskokalorycznej ,wiec po zakonczeniu diety mam zaniar co tydzien dokladac 100 kcal wiecej w diecie i nie mam zamiaru przestac cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze bedzie dobrze, ja kiedys bylam na diecie kopenhaskiej i to co schudlam to mi wrocilo, a tez po skonczeniu diety sie ograniczalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny!:) mogę dołączyć do was? Mam 19 lat i jestem w klasie maturalnej. Nigdy się nie odchudzałam. Starałam się ale rezygnowałam po 1 dniu. Chodzę do technikum mam dużo nauki i nie mam czasu na ćwiczenia. Dzisiaj mój chłopak przesłał mi zdjęcia z wesela na którym byliśmy rok temu. Boże wyszłam na nich jak bym była w 9 miesiącu ciąży. Tragedia. Po obejrzeniu tych zdjęć stwierdziłam że muszę coś ze sobą zrobić. Mam nadzieję że to forum zmotywuje mnie do wysiłku:) z góry przepraszam za moją chaotyczną wypowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×