Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lila28

3 miesiące z Ewą Chodakowską. START 13.11.14

Polecane posty

No jasne pewnie. od jutra bierzemy sie za siebie konkretnie , musimy pokazac ze potrafimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny!:) mogę dołączyć do was? Mam 19 lat i jestem w klasie maturalnej. Nigdy się nie odchudzałam. Starałam się ale rezygnowałam po 1 dniu. Chodzę do technikum mam dużo nauki i nie mam czasu na ćwiczenia. Dzisiaj mój chłopak przesłał mi zdjęcia z wesela na którym byliśmy rok temu. Boże wyszłam na nich jak bym była w 9 miesiącu ciąży. Tragedia. Po obejrzeniu tych zdjęć stwierdziłam że muszę coś ze sobą zrobić. Mam nadzieję że to forum zmotywuje mnie do wysiłku:) z góry przepraszam za moją chaotyczną wypowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jutra zaczynam skalpel. Mam nadzieję że wytrwam do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jutra zaczynam skalpel. Mam nadzieję że wytrwam do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest ten skalpel.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki ja wczoraj ćwiczenia zaliczyłam do gościa skalpel to zestaw cwiczen z Chodakowska ;) polecam dziewczyny a czy wy ćwiczycie codziennie ??? bo ja myślałam o ćwiczeniach co drugi dzień + chodzenie z kijami lub bieganie co drugi dzień ;) zobaczymy co z tego wyjdzie pobudka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no to dzisiaj zaczynamy w wielkim stylu :) Jest nas juz tyle ze kazda musi sie wzajemnie motywowac he he :) Ja wierze ze wam i mi sie uda:) Powodzenia!!! A co powiecie na to zeby co tydzien sie mierzyc i opowiadac o swoich sukcesach?? Mysle ze po tygodniu choc cm zleci he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila dobry pomysł z pisaniem o sukcesach może czasem porażkach ale wiem ze damy rade bo w kupie razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie Dodob :P Zatem umawiamy sie za tydz w czwartek i piszemy czy cos nam zlecialo :) Dobra lece sprzatac a pozniej moj wymarzony skalpel he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki katuja sie dietami i cwiczeniami, a potem jak przestaja to sie dziwia, ze znowu tluste sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sfrustrowany idiota /idiotka zazdrości, że fajne laski maja jakiś cel w życiu ;) a nie tylko wpisują kretyńskie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, pewnie sam/a jest tlusty/a i sie jej/mu robic nic nie chce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje sie Tink!, niestety nie moge sie logowac przez telefon, nie widze tej opcji. Ha takich frustratow jest pelno, nie ma co sie przejmowac. Zal mi takich osob. Same nic nie robia a innym chca podcinac skrzydla. Od czegos trzeba zaczac wiadomo od razu Rzymu nie zbudowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po skalpelu.. Troszkę się polało ze mnie potu :) ale to dobrze, i jakoś nie mam problemu z objadaniem sie :) wczoraj jak sie opilam za dużo na jeden raz to az mialam wyrzuty sumienia :) a jak tam u was dziewczyneczki opowiadajcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może macie jakies fajne przepisy na lekkie dania czy koktajle??? ( oj te to lubie najbardziej) ostatnio zapijam sie bananowymi :) Mmmmm pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 10 dniach diety i 6 dniach skalpela -3kg . wczoraj był dzień przerwy bo cwicze 6 razy w tyg . Dzis juz po Skalpelu. Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu a jaka dietke stosujesz ?? bardzo dużo schudłaś ja wczoraj nie ćwiczyłam ale dzisiaj będę wieczorem meczyc skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku super tez bym chciala juz miec 3 kg za soba. Ja tez chce wiedziec co to za dieta :P dobra lece na turbo wyzwanie, spocic sie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od poniedzialku schudlam 1,5 kg na diecie 2 dniami cwiczen.Chodakowska wymieka.Cisne dalej zobaczyma kto ma lepsze cwiczenia i diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po, mialo byc turbo ale byl skalpel bo gosci mielismy i co by se pomysleli ze w pokoju obok ktos wali nogami he he :) A teraz ide sobie koktajl zrobic w nagrode ze wytrwalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dieta to niestety 500 kcal , pierwsze dni sa ciezkie dzis 11 dzien najadam sie nalymi porcjami glodu nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też na skalpelu i też wymiękłam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 dzien diety -3,2 kg ,8 skalpel .... dziś już zadanie wykonałam :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mój 5 dzień ale narazie nie widze roznicy :( he wiem to jeszcze za wczesnie. I dotego mam lenia i nic mi sie nie chce pomozcie prosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien 13 diety ,9 skalpel zaliczony dzisiaj ,a jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hejka u mnie dzien 6:) I mialam maly kryzys bo zjadlam kilka ciastek ale poza tym porcje male... No i zaraz ide cwiczyc... zyczcie mi powodzenia he he :) A co sie stalo z pozostalymi dziewczynami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po:) Dzis wspieral mnie moj chlopak :) Smial sie i cwiczyl ze mna i powiem wam ze nawet ja lepiej sobie radzilam niz on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! Tez cwicze z Ewa od kilku dni, ale sie obzeram... Co mam jesc zeby cwiczac schudnac? Ah i czy 45 min to wystarczajaco zeby byly efekty? Ja cwicze tak 4 razy w tygodniu, chcialambym 6 razy ale len czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×