Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lila28

3 miesiące z Ewą Chodakowską. START 13.11.14

Polecane posty

hej gosciu ja tez mam problem z obzeraniem sie :( Najlepiej jest zeby mniej zrec i wykluczyc slodkie oraz chipsy orzeszki itp. No i wiadomo wiecej ruchu. U mnie jest 7 dzien a waga stoi w miejscu :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 13 dniach diety i 10x skalpel = -3,5 kg , dzis 14 dzien ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jest tu ktos jescze oorocz mnie i jednej kolezanki :(??? Ja juz po Turbo wyzwaniu ciezka sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Witajcie Dziewczyny, tak Was podczytuję od kilku dni i postanowiłam, że do Was dołączę. Mam 42 lata, 75kg i 164 cm wzrostu i chciałabym zrzucić tak z 10 kg. Ogromną moją słabością są wszelkie słodkości, ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą zmobilizuję sie do ćwiczeń i ograniczę te moje "uzywki". Mam zamiar ćwiczyć skalpel, jeśli sie uda codziennie i wprowadzić dietę MŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ESska chociaz ty mi zostalas jasne ja cie bede motywowac :) u mnie dzien 8 i jakos nawet chce mi sie cwiczyc naprawde chyba w jakis wir wpadlam a na poczatku tak nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 skalpel :) 15 dzien diety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Lila28, dzieki za miłe powitanie. Ja jakoś nie mogę ruszyć, choc codziennie sobie to obiecuję. Mam nadzieje, że forum mnie dostatecznie zmotywuje. A czy już widzisz jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie to pare gram mi ubylo ale to podobno za wczesnie na jakies efekty, ale sie nie poddaje. Mam nadzieje ze zaczelas juz dzis razem ze mna:) Uwierz ja juz jestem 8 dzien i jakos nadal sie motywuje :) Na facebooku polubilam Ewe Chodakowska i ona wstawia codziennie jakies metamorfozy dziewczyn przy tym tak sie motywuje ze mam coraz wiecej ochoty na cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po i czuje sie swietnie :) Tylko motywacji mi tu z forum brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja juz po treningu i moje kalorie spalone a jak tam wasze??? Poza tym jest tu ktos??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 skalpel 16 dzien diety ... -3,7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja tez jestem -Tink. 2 tygodnie diety, skalpel 3-4 razy w tygodniu i -2kg. Moze nie spektakularnie, moze nic wielkiego ale dla mnie spadek o 2 kg to juz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tink u mnie tez juz 2 tydz ale jk na razie tylko 1kg mniej i do tego cwicze 5-6 razy w tygodniu. mam nadzieje ze dopiero terz mi sie cos ruszy :) fajnie ze sie odezwalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Think a jaka dietke stosujesz??? Ja jem mniej ale jednak czasem skusze sie na dwa kawalki czekolady i to moze dlatego tylko ten jeden kilogram mniej :( ale obiecuje sobie ze postaram sie tydzien wytrzymac bez zbednych kcal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, szczerze powiedziawszy nie stosuje zadnej okreslonej diety, pozwalam sobie nawet na 2 kawalki czekolady, ale nie jem po 19, sporo owocow i warzyw (glownie ananasy, jablka, melony) duzo wody. Dzisiaj zaczelam jeszcze szybki marsz rano. Na bieganie nie mam jeszcze kondycji niestety. A i Chodakowska robie okrojona bo nadwyrezylam sobie nadgarstek i boli diabelnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jem podobnie a ta waga jakos powoli leci masakra:( ale sie narazie nie poddam , moze cos sie jeszcze ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi zapewne pomaga troche klimat, w ktorym zyje. Jest 11 rano i 25 stopni, w ciagu dnia przekracza 30. Wiec wiecej sie poce, mniej jem, wiecej pije i ogolnie pewnie cieplo dziala tez na moja przemiane materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrisssss
Też ćwiczę z Chodakowską ale dodatkowo wspomagam się http://acetomale.pl/. To naprawde fajny suplement bo przyspisza metabolizm i sprawia, że jedząc owoce czy warzywa nie jestem wzdęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×