Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DanielaWu

tani węgiel

Polecane posty

Gość gość
Oktiabrskaja z Wołgogradu. Bardzo tani. I z dowozem w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz kupiłem węgiel w Smarttrans net pl i szczerze polecam sprzedawcę! Na oko widać, że faktycznie groszek jest z tej kopalni, po prostu pierwsza klasa, (parametry wg kopalni), bryłki pięknie błyszczą, bez zanieczyszczeń z jakimś gorszym węglem i jest suchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zamawiam wegiel w Smarttrans jest bardzo dobry, długo się pali a przy okazji tak mało kosztuje. Tez wziełam wegiel na raty. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić www.matertrans.com (zajmują się sprzedażą węgla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Miczek
Jednak tani węgiel to nie jest dobry wybór, ponieważ masz niską wartość opałową, wysoką wilgotność i kocioł również na tym cierpi. Jeżeli ja mogę polecić Ci dobrego dostawcę gdzie masz wysokiej jakości węgiel bądź ekogroszek to sprawdź KGM https://kgmhurtowniaopalu.pl/ a szczególnie zwróć uwagę na ich parametry jakościowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko881
A na stronie Kup Pan Wyngiel już sprawdzaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto zerknąć tutaj https://kuppanwyngiel.eu . Ceny mają ok. Można u nich kupić węgiel workowany i luzem. Jakość jest zawsze ta sama, a mnie właśnie na tym zależało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej pieniędzy oszczędzicie jeżeli będziecie kupować węgiel wysokiej jakości. Taki węgiel oferuje firma www.weglosmyk.pl Sama używałam ekogroszku od nich podczas ostatniej zimy i mogę wam powiedzieć że był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę polecał ten ekogroszek premium co mają na stronie dobry-ekogroszek.pl w ofercie. Elegancko pakowany w worki które oddychają, węgiel jest suchy, widać że dobrze składują, nie był jakiś wilgotny, nasiąknięty i też uczciwie ważą, to co na opakowaniu to faktycznie jest nałożone bez kantowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Sym
Tani nie zawsze znaczy dobry i później przełoży się na dużo większe zużycie, a to z kolei generuje w dłuższej perspektywie większe koszty. W naszym przypadku wybór padł na hurtownię opału KGM, która już widzę była tutaj wspomniana. Jednak nie ma co się dziwić ponieważ parametry jakościowe, przygotowanie, nieduże ilości miału naprawdę mają dobry wpływ na kocioł i ilość ciepła w domu. Do tego warto wspomnieć, że ich opał spełnia wszystkie wymogi ustawy antysmogowej, więc wszystko da się zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haroldo

Dobry węgiel, przede wszystkich z pewnego źródła, wysokokaloryczny znajdziesz w Sobianek. Zaufany dostawca opału. Prowadzą sprzedaż detaliczną ale i hurtową https://sobianek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jtak, Sobianek też polecam. Pewny skład, wegiel z certyfikatami, mają w ofercie i eko groszek i pellet. Dobrej jakości, z certyfikatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×