Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DanielaWu

dobry węgiel

Polecane posty

Ja znam dobrą firmę transportującą węgiel smarttrans.net.pl. Posiadają certyfikat jakości a ich węgiel sami używamy do ogrzewania domu już od jakis 3 lat i jesteśmy zadowolenia cieplutko i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taniopal.pl czesto promocje na dowoz i opal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda Smart Trans ma bardzo dobre opinie. Wiele znajomych u nich zamawia. Chyba jedyna firma, która sprzedaje węgiel na raty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja tam zamawiam wegiel w Smarttrans i jest bardzo dobry.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje wegiel z Smarttrans jest o wiele lepszy. Polecam. Ogrzewanie z Smarttransem wychodzi o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuję w Smarttransie już 3 rok i nigdy się nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zamawiam wegile w smarttrans. maja tam swietne ceny faktycznie. Kazdemu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Smarttransie nie ma problemów z dowozem. Bardzo szybko znalazł się u mnie opał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert Wol
Jeżeli zależy Ci na porządnym opale o wysokiej wartości opałowej to sprawdź ofertę hurtowni KGM https://kgmhurtowniaopalu.pl/oferta mają bardzo ceny węgla i ekogroszku, który rzeczywiście sprawdza się jeżeli chodzi o wartość opałową, niewielkie ilości generowanego popiołu oraz dobrą ceną z terminową dostawą do domu. Za świetny kontakt i organizację na pewno warto ich wyróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna zamawiam węgiel do swojego domu od firmy www.weglosmyk.pl i polecam ich wam. Mają wysokokaloryczny węgiel i dobre ceny. Osobiście zamawiam od nich ekogroszek i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka już sezonów palę węglem z Multiwęgla http://www.multiwegiel.pl/ Mają dobre ceny bo to hurtownia. W ofercie mają węgiel z kopalni Silesia, ale też węgiel czeski. Kupowałem obydwa i mi odpowiadają, oba kaloryczne, czyste, bez miału i kamieni. Z transportem nie ma problemu - dowożą swoim samochodem na terenie całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fondek
Ja z własnego doświadczenia na pewno mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę Hurtowni KGM, która rzeczywiście przygotowała świetną ofertę w zakresie węgla oraz ekogroszka i nie tylko mowa tutaj o cenie, ale przede wszystkim wysokiej wartości opałowej, niskiej wilgotności oraz niedużych ilościach generowanego popiołu. Jeżeli jeszcze nie robiłaś zapasów na nadchodzący okres jesienno-zimowy to warto zajrzeć na ich stronę i kto wie może opinie oraz ich parametry Cię przekonają, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupował ktoś z was węgiel online? Bo nie mam jak zorganizować transportu do mojej wioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
węgiel musi mieć odpowiednią czystość i energetyczność. informacje łatwo dostępne w necie. kazda handlująca weglem firma ma mieć odpowiednie papiery na ten węgiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja kupuje na allegro kurier dowiezie ci na palecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fer

Kiedyś sporo się rozglądałem za dobrym węglem aż trafiłem na firmę https://sklep.weglosmyk.pl/ Od nich zawszę otrzymuję dobry i wysokokaloryczny węgiel w korzystnych cenach. Polecam wam nawiązać z nimi współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekmarecki

Zobacz sobie na składzie Sobianek, u nich kupowałem wegiel i zadowolony jestem jak nie wiem. po pierwsze przywieźli pod dom, mają wegiel workowany ale i luzem, cenowo ok no i wybór jest duży. A węgiel najwyższej jakości, z certyfikatami https://sobianek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w Sobianek rzeczywiście maja wysokiej klasy opal. Wszystko sprawnie zawsze online iie zlatwic z nimi, lacznie z dowozem. Nawet teraz w czasach pandemii służą pomocą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wegiel kupuje na składzie sobianek i ma certyfikaty, jest tu i polski i zagraniczny wegiel, duży wybór i cenowo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×