Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onawkropce

brak seksu

Polecane posty

Gość onawkropce

Jestem z chłopakiem od 8 miesięcy. Uprawialiśmy seks tylko 3 razy. On ma 32, ja 24 lata. Nie wiem gdzie leży problem, dlaczego on unika zbliżeń? Nawet kiedy próbuje się do niego zbliżyć odmawia. Świetnie się dogadujemy i dobrze nam ze sobą, jednak pożycie seksualne leży:/ Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon rider
Nie wiem, czy można tu coś zmienić, smutne autorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
rozmowa o tym była? a może jakiś strój erotyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, należy zmienić po prostu partnera. Najlepiej na innego. Jako człowiek z pewnym doświadczeniem życiowym powiem, że najfajniej jest na samym początku związku. Jeśli więc ten początek jest taki sobie, to - niestety - później nie będzie lepiej. Ewakuuj się już teraz, kiedy nie wiążą Was dzieci i kredyt hipoteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sfera seksualna chociaż nie jest najważniejsza, to jednak jest istotna. Może Twój partner ma jakieś problemy, o których nie chce mówić, może ma małe libido. Spróbuj go wypytać czy nie bierze leków, które wpływają na jego poziom czy nie ma zbyt dużo stresów w pracy. Stres to zabójca podniecenia. Powiedz mu o swoich potrzebach i spróbujcie znaleźć jakieś rozwiązanie. Może pomogłaby wizyta u psychologa lub seksuologa. __________________________________ www.pomocwkrakowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×