Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy ludzie ze wsi wiedzą jak wygląda np. tramwaj albo galeria handlowa?

Polecane posty

Gość gość
W Top Model był taki jeden z seminarium ,który nigdy nie widział przejscia podziemnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ludzie z miasta wiedza jak wyglada np. krowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie wiem, ale niedawno wdałam się w rozmowę z jednym rolnikiem (ok,45 lat) i był bardzo zdziwiony, że płacimy od pensji podatki i składki zus i że kredyt hipoteczny mamy, był przekonany, że "miasto" daje ludziom mieszkania, czynsz też go zszokował. Mieszka ok 100km od gdańska, samochodem się nie zapuszcza, bo "za dużo pasów". Więc wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tego nie wiem, ale niedawno wdałam się w rozmowę z jednym rolnikiem (ok,45 lat) i był bardzo zdziwiony, że płacimy od pensji podatki i składki zus i że kredyt hipoteczny mamy, był przekonany, że "miasto" daje ludziom mieszkania, czynsz też go zszokował. Mieszka ok 100km od gdańska, samochodem się nie zapuszcza, bo "za dużo pasów". Więc wszystko jest możliwe." O w morde. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie znajo, my znamy ino ciungnik i kumbajn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Wyobraź sobie, że wiemy nawet jak wygląda teatr i kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wiesz jak wygląda i smakuje prawdziwe masło (bo to co kupujesz w markecie to tylko wyrób masłopodobny),albo jak smakują prawdziwa kiełbasa,szynka,kurczak,jajka itp? Wy miastowi myślicie,że pozjadaliście wszystkie rozumy,bo mieszkacie w blokowisku i wiecie jak wygląda tramwaj. a tak naprawdę g...no jecie i g....no wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala nie wiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wy miastowi myślicie,że pozjadaliście wszystkie rozumy,bo mieszkacie w blokowisku i wiecie jak wygląda tramwaj." to ci, co mieszkają w kamienicach albo w domach jedno/wielorodzinnych to nie sa miastowymi mimo mieszkania w mieście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem, a ty wiesz jak wygładają widły albo gnojownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" że wiemy nawet jak wygląda teatr i kino." dlatego piszesz o teatrze i kinie, bo myślisz że galeria handlowa to coś w rodzaju galerii sztuki, tylko że w galerii handlowej dane dzieło sztuki można kupic, dlatego jest handlowa? :) "Ja bym chciala nie wiedziec" Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcialabym wiedziec, bo co w tym fantastycznego? U mnie w miescie stawija jedna galerie za druga. Wycinaja drzewa, stawiaja te budynki i gdzie sie czlowiek nie obejrzy wszedzie galerie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak typowy pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obserwuje ciebie na tym forum i taki wnosek latwo wysunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, łazić po galeriach i dawać du/py aby kupic sobie kolejny czarny lump :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole po parku lazic, po swiezym powietrzu. Po cholere mam dreptac po galeriach :O wole drzewa niz galerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wioche to ty masz umysłową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obserwuje ciebie na tym forum i taki wnosek latwo wysunąć" Czyli twoja definicja pustaka to - osoba ekscentryczna, indywidualistka, nienawidząca mody i osób które za nią podążają, mająca swoje hobby i zainteresowania, lubiąca czytać książki i pisząca wiersze, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tu sami debile się wypowiadają ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko znowu m dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam niewiele normalnych ludzi z miasta. W większości to zapatrzone w siebie bubki, hipstetrzy i inne tałatajstwo. Mam znajoma, lat 27, łazi po mieście przebrana za królika z papierosem w zębach i wydaje jej się, że ma ciekawą osobowość. Wole ludzi ze wsi bo przynajmniej nie zachowują się jak idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
//ale takie tępe odzywki to do twojego kolegi Seby w kapturze spod bloku, a nie do mnie.// a ty kim jestes czymś do choja lepszym bo nie wylądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim miescie mieszka autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×