Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy ludzie ze wsi wiedzą jak wygląda np. tramwaj albo galeria handlowa?

Polecane posty

Gość gość
metal=brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka, a byłaś na którymś z koncertów Entombed A.D. i Grave?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metale jedza g*wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metaluwa a nie zna zespolów oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Entombed A.D. to Entombed bez Alexa Hellida. A skąd A.D. w nazwie? Bo Alex Hellid ma prawa do nazwy Entombed, co opóźniło zresztą wydanie nowej płyty. A z innej beczki, nosisz się tak, jak laska z poniższego zdjęcia, czy może bardziej współcześnie? https://www.facebook.com/thrashgirlsviolence/photos/pb.202028356587530.-2207520000.1415637190./203074019816297/?type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez trzeba byc glupiutka dziewuszka, aby zadawac takie pytanie :-D I takie sa wlasnie wspolczesne studentki- bezdennie glupie, malo inteligentne i zatrzymane w rozwoju na poziomie gimnazjum- "subkultura metalowa" - hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to prawda, że wszystkie kasie maja pi\z\de jak wiadro? W jednym przypadku potwierdziłem to osobiscie a w drugim grono ekspertów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A z innej beczki, nosisz się tak, jak laska z poniższego zdjęcia, czy może bardziej współcześnie" Współcześnie, nie miałam nigdy katany, sporo teraz "thrasherów", ja sie w to nigdy nie bawiłam :P Ale spoko taka katana z naszywkami, mimo iż srednio podoba mi sie wizualnie to jest dowodem na to, że tradycje w narodzie nie giną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zatrzymane w rozwoju na poziomie gimnazjum- "subkultura metalowa" - hahahahahha" Dlaczego kojażysz subkulture metalową z gimnazjum, skoro spory odsetek jej członków to ludzie po 30, a na koncertach metalowych gimbusów jest dość mało? Nie kompromituj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAWSZE, w każdym moim temacie musi znaleźc sie debil, który kojazy metal z małolatami.A tyle razy tłumaczyłam, że na koncertach metalowych jest mnóstwo ludzi po 30, 40, ze na najlepszych forach internetowych o muzyce metalowej średnia wieku to 35 lat i tym podobne rzeczy, a ZAWSZE taki debil musi sie skadś urwać, i napisać coś o metalu i gimnazjalistach, wyrastaniu z metalu, infantylności i tym podobnych bzdetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo tramwaya , czy jak mu tam .... To takie coś, co jest długie i czerwone i często staje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Współcześnie, nie miałam nigdy katany, sporo teraz "thrasherów", ja sie w to nigdy nie bawiłam :P" Ja głównie oldschoolowo, tylko że katanę mam bez naszywek. ;) Dzisiaj nie byłem do końca oldshoolowo ubrany, bo choć miałem piętnastoletnią ramonkę z narzuconą kataną i białe adidasy za kostkę, to zamiast w klasyczne jeansy (ze szczególnym wskazaniem na niebieskie, błękitne i białe), miałem wpuszczone w spodnie moro camo metro. ;) "(...)jest dowodem na to, że tradycje w narodzie nie giną." Otóż to! "Dlaczego kojaRZysz subkulture metalową z gimnazjum, skoro spory odsetek jej członków to ludzie po 30, a na koncertach metalowych gimbusów jest dość mało?" Może temu komuś chodziło o współczesny system edukacji autorstwa Jerzego Buzka, który jest niewydolny. Dzisiejsze studia są na żenująco niskim poziomie, w przeciwieństwie do tego, co było dawniej, gdy było 8 klas podstawówki, a na uczenie wyższe były egzaminy wstępne i nie nie jest wcale śmieszne, tylko smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te studentka z miasta . Słownik ortograficzny by Ci się przydał bardziej, niż niejednemu ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasatanistka
Jezdem studentkom z miasta zabrza i jestem lepsza od was,bo mam glany i wiem jak wyglonda tramwaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat na poziomie półgłówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×