Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy ludzie ze wsi wiedzą jak wygląda np. tramwaj albo galeria handlowa?

Polecane posty

"W większości to zapatrzone w siebie bubki, hipstetrzy i inne tałatajstwo." a ja jestem metalówa, wiesz co to jest? Co sądzisz o subkulturze metalowej, mieszkancu wsi, zetknąłeś sie kiedyś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś dziecko wpadką? będę się modlić za ciebie! przy kapliczce w naszym szczerym polu, zagubiona owieczko. Powinnaś wyjść za mąż, każda kobieta potrzebuje prącia mężczyzny. Jednak słyszałam plotki kiedy wracałam z wypasu krów, że Ty Kasiu bez biustu i z bobrem straszysz mężczyzn i że jakoby nikt nie chciał się zaspokoić z Tobą. Biedaczko umysłowa, nie poddawaj się. Każda potwora znajdzie amatora, Ty też, a wtedy wszystko minie jak ręką odjął. kiss kiss :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dresy > menele > pedały > cpuny > metale to sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 latka należąca do jakiejkolwiek subkultury jest dla mnie co najmniej śmieszna. Nie biorę poważnie ludzi, którzy ubierają się na czarno by wyrazić swój światopogląd, wystawiają co chwila jezor i pokazują rogata dłoń. Dziecinne zachowanie. Bardzo infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damą tak a zachowujesz się jak nie wyruhana gimbusiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"20 latka należąca do jakiejkolwiek subkultury jest dla mnie co najmniej śmieszna" bo co? a wiesz że wśród metali jest duży odsetek osób po 30? "Nie biorę poważnie ludzi, którzy ubierają się na czarno by wyrazić swój światopogląd, wystawiają co chwila jezor i pokazują rogata dłoń." Nie wystawiam co chwila jęzora, a "rogatą dłoń" pokazuje na koncertach. I czemu nie bierzesz takich ludzi na powaznie, bo nie są szarzy i zwykli jak ty? Bo nie boją sie żyć jak chcą? Co jest w tym niby złego? "Dziecinne zachowanie. Bardzo infantylne." Owszem każda osoba po skończeniu 18 roku życia powinna sie zachowywac jak smutna stara baba albo smutny dziad. Widać że jesteś ze wsi, tam jest takie podejście do wyróżniania sie z tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metale po 30 to pewnie typowe przegrywy zyciowe piwniczące całymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejskigość
Ludzie. To XXI wiek i nic nie ma do rzeczy gdzie kto mieszka. W tek kwestii wszystko zależy od portfela. Mieszkam na wsi. Żyje na średnim poziomie z dochodem ponad średnia, ale daleko mi do bogactwa. Bywam w galeriach polskich, a okazyjnie i zagranicznych. niedaleko mnie na wsi mieszkają ludzie, którzy mają piękne wille, a niektórzy takie nawet z basenami. Wiele mieszkańców miast klepie biedę i nie stać ich do wizyt w galeriach, no chyba że w celach wyłącznie wycieczkowych, aczkolwiek tramwaje widza, pod warunkiem, że takowe pojazdy poruszają się w po ulicach ich miast. Zapewne 200 lat temu, miasto różniło się od wsi pod względem poziomu kultury, obycia itp. Obecnie nie ma różnic kulturowych. Proszę więc nie upokarzać mieszkańców wsi, bo niejeden zapewne od autora tematu jest bardziej ogarnięty i zamożny. Można się domyślać, że ubogi mieszkaniec miasta chciał w ten sposób dowartościować się, gdyż był świadkiem jak mieszkańcy wsi dokonywali w galerii szałowych zakupów, na które Jego nie stać, pomimo, że mieszka w bloku z lat 70. ubiegłego wieku. Ot... znamy przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyszło ci do głowy że po prostu niektórym podoba sie metalowa stylistyka, a aktualne trendy mody nie? co w tym infantylnego? "metale po 30 to pewnie typowe przegrywy zyciowe piwniczące całymi dniami" żaden metal po 30 jakiego poznałam nie był "przegrywem życiowym piwniczącym całymi dniami", w większości mają rodzine i dzieci. Ale co o tym może wiedzięc prostak i dres co poza swoją wsią świata nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metqale to brudasy których większość lokali nie wpuszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/metqale to brudasy których większość lokali nie wpuszcza/ +9000 podpisuje sie pod tym nogami i rekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, wole ludzi, którzy mają coś do powiedzenia, a nie zachowują się jak blazny :-) Lubie obracać się w towarzystwie ludzi oczytanych i ciekawych, niekoniecznie w czarnych szmatach na których nie widać brudu i z przetluszczonymi włosami :-) znałam kilku metali i zawsze chodzili w tych samych ciuchach i brudnych buciorach. Zero higieny. Metale to przyglupy i brudasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"/metqale to brudasy których większość lokali nie wpuszcza/ +9000 podpisuje sie pod tym nogami i rekami" Nigdy mi sie nie zdarzyło, ani żadnej znajomej mi osobie z metalowej subkultury, zeby gdzieś jej nie wpuścili. Może u was na wsi taki ubiór budzi wielkie kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wydziałaś kiedyś jak do jakiegoś normalego kluby wpuścili jakiegos brudasa, mówiać normalny klub mam na myśli miejsce gdzie normalni ludzi spędzają piątkowy/sobotni wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a wydziałaś kiedyś jak do jakiegoś normalego kluby wpuścili jakiegos brudasa," Normalny klub to dla mnie taki w którym sa organizowane koncerty metalowe, nie wiem kto to jest "brudas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. metale nawet do restauracji nie są wpuszczani. Więc ty miastowa nawet pewnie restaurację tylko w tv oglądasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metale noszą czarne ubrania bo nie widac na nich brudu, długie włosy bo żal na fryzjera, glany bo nieczuc jak im stopy smierdza ale ze wygladaja przy tym jak pajace to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w duzym miescie wojewodzkim od zawsze ale mialem kilka lat przerwy od miasta i mieszkalem na wsi. I co stwierdzam...Wies to BAJKA zero korkow wsiadam i jade, czyste powietrze, wszystko tanie, dobre jedzenie, duzo przestrzeni, zielen. W ogole uwazam,ze na wsi jest lepiej, piernicze to miasto i jak tylko znajde mozliwosc tak uciekam. Tramwaje nie sa mi do niczego potrzebne i tak nie korzystam bo nienawidze. Nie wiem po co komu te galerie, nie ma to jak zakupy w wiejskim sklepie. Miasto to gowno brzydko piszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wybacz, wole ludzi, którzy mają coś do powiedzenia," Większośc znanych mi metali ma dużo do powiedzenia i są ogarniętymi ludźmi. " Lubie obracać się w towarzystwie ludzi oczytanych i ciekawych" Wśród metali takich jest 60-70% "niekoniecznie w czarnych szmatach na których nie widać brudu i z przetluszczonymi włosami" Tak nie wyglądają metale. Ale wybaczam ci, bo jestes ze wsi "Metale to przyglupy i brudasy." to dlaczego prawie każdy metal jakiego ja poznałam w życiu miał ciekawsze zainteresowania niż 90% populacji i ciekawszą osobowość? Za to praktycznie żaden nie był brudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/Normalny klub to dla mnie taki w którym sa organizowane koncerty metalowe, nie wiem kto to jest "brudas"./ KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK brudas=metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowa 1985
Prawdziwa true metalowa cyt. ' nienawidząca mody i osób które za nią podążają' a sama lazi po galeriach handolwych leze :D, twoja hipokryzja jest przerazajaca, kinder metalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×