Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Beatka nie dałas bys się związać boisz się czy to brak zaufania do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze czasami sa takie dni kiedy kobieta ma ochote na seks ale osiagniecie orgazmu nie wchodzi w gre wiec lepiej nie udawac tylko zadowolic faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zimny Dran Potwierdzam nigdy w zyciu. 1K plus 2 M Nie rozumiem tych facetow zwlaszcza jak udostepniaja innemu do rzniecia wlasna kobiete chyba bym zabil jakbym zobaczyl ze inny ja dotyka W druga strone chetnie ale skupione tylko na mnie mialem kilka takich akcji niesamowite przezycie:) Generalnie gdym sie urodzil w innej kulturze moglby miec 4 zony spalibysmy w jednym lozku:) Wszystkie bym tak samo kochal:) Zadna nie chodzilaby niezaspokojona zeby mial mi jezyk odpasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ktoś cię pomylił ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka ,"no nie ufam i to jest chyba to " jeśli nie umisz zaufać to nie sadzisz że coś tracisz moje zdanie jest takie że powinnismy się umiec zatracic w milosci isc na całość oddac się całym sobą 2 osobie ale do tego trzeba zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobiecego towarzystwa raczej nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tak na koniec Ara prosze odpowiedziec na pytania jutro przeczytam buziak kupilem 9 koszul wiec jutro mam Cie na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zimny dran Dlaczego nie srednie libido u kobiety to 12 ja mam 48 akurat pasuje:) No i konkuruja miedzy soba wiec nigdy zadnych fochow, bolow glowy PMS itp idealne rozwiazanie dla mezczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zimny Dran Poza tym wiekszosc ilosc kobiet zwiekasza produkcje testosteronu u mezczyzny czyli libido rosnie Jest taki fajny eksperyment sprawdza sie u wszystkich ssakow W twoim wypadku polegaloby to na tym kochasz sie z kobieta np 2 razy wydaje ci sie ze juz na wiecej nie masz sily ze juz nie stanie ale podstawiaja ci nowa atrakcyjna seksualnie partnerke i nagle cud znowu stoi i rzniesz jak szalony i tak z kazda nastepna az do wyczerpania organizmu Tak to dziala:) Bo zdolnosc do wzwodu i orgazmu nie zalezy od ilosci spermy to wszystko dzieje sie wmozgu i zalezy od rodzaju bodzca. Ten sam szybko przestaje wytarczac tak to sobie madrze natura wymyslila zebys jak masz okazje zaplodnil jak najwiecej kobiet i przekazall swoje geny dalej W krajach muzumalnskich najbardziej cenione do poligami sa siostry podobno najmniej konfliktow miedzy zonami i wszystko sie fajnie uklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Arancia Chyba zostalismy sami:) Dawaj napij sie dzisiaj z Wilkiem i kawa na lawe czemu mnie tak nie lubisz:) Tylko szczerze bez owijania w bawelne:) Jak Zimny wroci to sobie pojde zeby wam nie przeszkadzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku odpowiem tak seks z czteroma kobietami na raz bylby ciekawym przezyciem ale jesli mialbym kochac sie z kobieta to tylko z jedna jej jednej dac rozkosz i na niej sie skupic no i mozna kochac sie 4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×