Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Zimny jak wszystko tak namolnie robisz , jak z piciem tego piwa to współczuję twojej partnerce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 listopada 1787, dwudziestoletni porucznik Napoleon Bonaparte, od którego do tej pory kobiety raczej stroniły, głównie przez śmieszne nazwisko, nawiązał znajomość z paryską kurtyzaną i tej samej nocy w pałacyku de Cherbourg przy ulicy Four-Saint Honoré stracił cnotę. Jego partnerka wydawała mu się osobą pełną wdzięku i seksapilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie dlaczego nie!! Mnie dzisiaj podrywał 24 latek, nie wiem jak zdobył mój numer tel ale teksty bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstaw kieliszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napoleon Bonaparte powiedzcie mi po co wstawiać tekst o Napoleonie do tego tematu kogo obchodzi z kim stracil cnotę. Może za mało wypiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z definicją inteligencja seksualna to wiedza o tym, co jest nam potrzebne do udanego seksu, empatia na potrzeby partnera i sygnały płynące z naszego ciała. Umiejętność rozmowy, kreatywność – o tym nieraz już pisaliśmy. Ale też dowodem na nią ma być, jak wynika z badań (m.in. prof. Johna Gottmana), bycie w stałym związku. Ci, którzy w nich są – osiągali w testach wysoką IS, a w łóżku poznali rozkosz. Głupcami okazali się za to podrywacze i puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepny teoretyk podrywacz. Każdy jest inny ma swoje potrzeby pragnienia inaczej reaguje na dotyk pieszczoty a ty mi p********z o inteligencji sexualnej. Jeśli kobieta odlatuje w inny wymiar podczas pieszczot sexu a po wszystkim widzę że jest półprzytomna ze zmeczenia to nie zastanawiam się nad swoja inteligencja sexualna moim zdaniem trzeba mieć wyobraznie i myśleć więcej o partnerce i jej potrzebach a nie skupiać się na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×