Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Zostawie was samych niech milosc kwitnie fajnie na was patrzec czemu wy wlasciwie nie umowicie sie w realu przeciez ciagnie was ku sobie tylko slepy by nie zauwazyl:) Wiecie jak mowia lepiej grzeszyc i zalowac zie grzeszylo niz nie grzeszyc i zalowac ze sie nie zgrzeszylo:) Arancia wroce jak Zimny pojdzie spac moze zaspokoisz moja ciekawosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Arancia To jak pogadasz szczerze z tym strasznym Wilkiem:) Nie chce sie narzucac Powiem ci jak zdobyc serce Zimnego:) Bo zle sie do tego zabierasz tak nic z tego nie bedzie oprocz wymiany wpisow moze maili i nic wiecej achyba nie tego pragniesz:) Wilk ma juz 44 lata i wie jak dotrzec do serca takich facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lubisz facetów, na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wilk ma bardzo duże doświadczenie w zdobywaniu Facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobry wieczór już za późno więc miłych snów mogę tylko pożyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takich sprawach nikt nie moze pomoc...Myslisz ze wszystko masz poukladane ale los szykuje Ci niespodzianki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda życie jest pełne niespodzianek wiem coś o tym i mnie to na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zycie...musi nam tylki poobijac;) ale co to daje...tyle ze calkiem nam w glowach namiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do R jak R Skradles serce dziewczynom z tematu tesknily za Toba dzisiaj Chciałem sie ciebie o cos zapytac jak chesz odpowiedziec Czy dazysz zawsze do przeniesienaia jak naszybciej znajomosc zERO doreala jak zaiskrzy miedzy kobieta na ERO czyw ystarcza ci ten kontakt tutaj??? Zaraz ci powiem dlaczego pytam ale najpierw odowiedz bo nie chcialbym zebys sie sugerowal moim podejesciem a ja odpowiem sczerze niewazne co powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się ja przynajmniej nikomu oprócz siebie krzywdy nie zrobiłem ,ale jak się ma partnera to jeszcze gorsze są rozterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku po pierwsze to rozmawiam teraz z Kimś i nie chciałbym żebyś mnie przerywał rozmowę a po drugie będę szczery nie lubie Ciebie i nie mam ochoty ani rozmawiać z Tobą ani odpowiadać na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia wiek tu nie ma nic do rzeczy serce nie sługa może tylko troszkę więcej wątpliwości mamy i mniej dajemy ponieść się emocjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Życie jak rysownik w sądzie szkicuje nasze twarze, tak jak my sami zdobimy ciała tatuażem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz uciekam w prace tak jest mi łatwiej bo jak wracam zmęczony to tylko prysznic kolacja i laptop przed snem po prostu tak mniej myśle o Niej ale z reguły troszkę wcześniej wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem...tylko pamietaj ze nie sama praca czlowiek zyje...ale na ten czas to najlepsze lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×