Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Arcia Ty nawet nie próbuj posunąć się dalej! ! Bo jak z nim odpłyniesz to ciężko będzie potem powrócić do brzegu, i brzeg już nie będzie ten sam:-) Gdybym tutaj znalazła się wcześniej , na pewno moje życie potoczyło by się inaczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluga...uczucia sa niewymierne i nie mamy na nie wplywu. Do radzenia sobie ze sprawami przyziemnymi jestesmy przyzwyczajeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu...fascynuje mnie,ze moge odkryc nowy lad;) Dla mnie to bedzie jak wyprawa w kosmos;) Ja...taka poukladana i rozsadna...sama siebie zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia ja też taka byłam ,ale no cóż nie żałuję bo poznałam inną stronę życia ,nowe doświadczenia .Tylko ,że coś za coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko...w zyciu za wszystko trzeba zaplacic...najgorzej jak placi sie za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak silne...ze nie potrafie z tym walczyc... Nawet gdybym podjela walke....to tylko z mysla o tym ze przegram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowiek w zyciu robi rozne rzeczy za ktore musi poniesc konsekwencje ale sa rzeczy za ktore warto je ponosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu...nie ma paniki;) Znamy sie od stycznia...ale juz w Walentyki powiedzial mi ze sie we mnie zakochal:) Bal sie ze mnie tym sploszy. Do tej pory troche czasu minelo...wiec rozwazna raczej jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia faktycznie takie wybory są bardzo trudne rozsadek z sercem się mijaja. musisz wiedzieć że cena jest tez bardzo wysoka to bilet w jedną strone. to taka rosyjska ruletka z tym że jedna komora jest pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIRITTT ma rację ,bo jak to zrobisz wszystko się zmieni zobaczysz , ja z tym nie walczę ,co ma być to będzie,czas pokarze co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka...ze ja chce zjesc ciastko i miec ciastko :o no a tak sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia jeśli masz dzieci to tez musisz o nich pomyśleć. Jesli jesteś gotowa zostawić za sobą wszystko rodzine znajomych zniesiesz wyzwiska od kurw puszczlskich itd. oskarżenia wytykanie palcami. Jesli uważasz ze dasz rade i facet jest tego warty może będziesz szczęsliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz iść do cukierni, zjesz jedno i kupisz kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT...to nie tak, ze boje sie oceny innych, a o to ze musze umiec spojrzec w lustro. Nie myslalam o tak radykalnych zmianach. Po prostu...chcialam sobie skrasc od zycia male chwile szczescia... a najlepiej miec taki raj gdzie czasem mozna uciec. Wydaje mi sie ze bylabym sklonna tak egzystowac;) Problem w tym...ze on chce czegos wiecej. Na poczatku mowil ze niczego mi nie zburzy...a teraz chce mnie tylko dla siebie. Tak...zakochalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kochasz i on cie kocha to może się wam uda ale facet nie będzie się toba dzielił wiesz że musisz wybrać. Zawsze kogoś skrzywdzisz nie ma dobrego rozwiązania że wszyscy będą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×