Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Gość gość
Tak, ale trzeba żyć dalej, nie myśl że sama jesteś jakimś wyjątkowym przypadkiem, są gorsze. Przestań smucić i weź się w garść. Albo w tym zostań jeśli ci to pasuje. Zawsze są wyjścia, kwestia decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk nie kiedyś tylko teraz masz wkleić tytuł tej książki, podoba mi się ..postaraj się zrobisz tu karierę, wszystkie kochanki będą Cię pamiętać , a Ja na czele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [15:05 Masz rację to kwestia decyzji ;-)tylko czasami trudno jest ja podjąć. Beatka JESZCZE nie żałujesz. Gdy Twój mąż wróci na stałe, sytuacja zmieni się diametralnie...zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letycja fajnie że Jesteś:-) Co u Ciebie? Jeszcze pracujesz z tym dupkiem? Pisz bo ostatnio taka tajemnicza się zrobiłaś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D**ek niestety ciągle się kręci i kręci...już sobie jakoś radzę z jego obecnością..jest ciężko, ale powolutku emocje gasną...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winem się nie spija więc jest tajemnicza, co innego pozostałe panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem głowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak minie kac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja? Chyba jestem ostatnią osobą w tym temacie która ma coś na sumieniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Magda2000 Uwierz mi szukam sama by mi sie przydala:) Czlowiek glupi jest wie co powinien zrobic ale spalic zdjecia z czasu jak naprawde byles szczesliwy to ciezka sprawa:) Nie wiem co jest z wami kobietami zyc z wami ciezko a bez was nie da rady:) Chyba zostane pustelnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś To dawaj opowiadaj jak dzisiaj taki dzien szczerosci jak na spotkaniu Anonimowych Kochankow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam żadnych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnismy zaczynac nasze spotkanie od takiego powitania Jestem Wilk kochanek nie spotykalem sie z kochanka od 17 dni 2 razy napisalem do niej maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawajcie dziewczyny i chlopaki niech kazdy sie przedstawi jak przystalo na Anonimowego Kochanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beatka12 O nie Beatka tak latwo sie nie wywiniesz prosze nam powiedziec ile dni abstynecji telefon i mail tez sie liczy abstynencja to abstynencja:) No a reszta to ma chyba dluzsze staze abstynencji po kilka lat nawet niech beda dla nas wzorem do nasladowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×