Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Arancia, znasz taką piosenkę Starszych Panów? Jeżeli kochać to nie indywidualnie Jak się zakochać to tylko we dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
Witam co jecie co pijecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst piosenki: Jeżeli kochać, Jeżeli kochać... Jeżeli kochać, to nie indywidualnie, Jak się zakochać, to tylko we dwóch. Czy platonicznie pragniesz jej, czy już sypialnie, Niech w uczuciu wspiera wierny cię druh. Bo pojedynczo się z dziewczyną nie upora Ni dyplomata, ni mędrzec, ni wódz. Więc ty drugiego sobie dobierz amatora, I wespół w zespół, by żądz moc móc wzmóc. I wespół w zespół, wespół w zespół, By żądz moc móc wzmóc. I wespół w zespół, wespół w zespół, By żądz moc móc wzmóc. Bo kiedy sam w zmysłów trwasz zawierusze, To wszystek czas ci pochłonie i zdrowie, Lecz gdy z oddanym kolegą to tuszę, Że tylko w połowie. Wniosek: Jeżeli kochać, Jeżeli kochać, Jeżeli kochać... Jeżeli kochać, to dlaczego nie z kolegą? Dziewczynę wespół uwielbiać jest lżej. Co niebezpieczne dla mężczyzny samotnego, To z kolegą niebezpiecznym jest mniej. Jeżeli kochać, to nie indywidualnie, Jak się zakochać, to tylko we dwóch. Czy platonicznie pragniesz jej, czy już sypialnie, Niech w uczuciu wspiera wierny cię druh. I wespół w zespół, by żądz moc móc wzmóc. I wespół w zespół, wespół w zespół, By żądz moc móc wzmóc. I wespół w zespół, wespół w zespół, By żądz moc móc wzmóc. A kiedy rzuci cię w szczęścia południe, Kobieta z pięknym bezdusznym obliczem, Dla samotnego to cios - aż zadudni, Dla dwóch zaś, to prztyczek. Wniosek: Jeżeli kochać, Jeżeli kochać, Jeżeli kochać… Jeżeli kochać, to nie indywidualnie, Jak się zakochać, to tylko we dwóch. Czy platonicznie pragniesz jej czy już sypialnie, Niech w uczuciu wspiera wierny cię druh. Bo pojedynczo się z dziewczyną nie upora Ni dyplomata, ni mędrzec, ni wódz. Więc ty drugiego sobie dobierz amatora I wespół w zespół, by żądz moc móc wzmóc. I wespół w zespół, wespół w zespół, By żądz moc móc wzmóc. I wespół w zespół, wespół w zespół, By żądz moc móc wzmóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dobry wieczór Widze Klonie że stęskniłeś się za mną ale przykro mi ja gustuje tylko w Kobietach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...ostatnio tak Ciebie malutko....pewnie masz duzo kroliczkow do gonienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No woda to nie podziała 3 majcie się cieplutko ja zmykam jakiś do d**y dzień dziś mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu Wilk ma konkurenta w pisaniu powieści na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimkolwiek jesteś SPRITTT. Ja tu jestem od niedawna. Nie bardzo Was kojarzę... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×