Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Gość gość
Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jestem grzeczna ,a Ty:) Sługa co tam u Ciebie no i z czego masz się wytłumaczyć co ..gadaj mi tu szybko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu i dobrze zrobiles! zakochala sie glupia śmonda to jej problem. a ty jeszcze nie taką znajdziesz..nie zaluj! ich jest miliony! A te tu placza hehehheeh zobaczcie jakie ma podejscie prawdziwy facet! A wy glupie baby bierzecie to wszystko tak do serca! smiech na sali! hehhehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na początku jest uciążliwe bo uczucia grają pierwsze skrzypce. Potem jest łatwiej, chociaż pewnie zawsze człowiek teskni za uczuciem , nawet podświadomie. Mam żonę, potem kochankę, potem dwie znajome.z jażdą kolejną jest prościej bo po nauczkach od poprzednich już sie nie ma co angażowaç bo to tylko nerwy...potem był masaż nuru z ciekawości a teraz są d***** bo płacisz i masz z głowy. No żona nadal jest ale bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość13nasty
Zeby to było takie proste. U mnie jest z mężem ,również bez seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Magdus...tylko mi nie mow,ze juz sie wstawilas;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatko...chyba zostalysmy tylko my...Twoje zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie winko pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja troszke mocniej...whisky z cola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, niekoniecznie. Mój kochanek sie we mnie zakochał czyli faceci tez kierują sie emocjami, ale moze dlatego ze jest wolny, nie ma zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze mocniejsze,bo mam mocna glowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatko...nie mialam kochanka...ale rozum kloci sie z sercem...jestem na rozdrozu. Czytam Was i analizuje psychike kobiety.Niestety przy okazji tez mezczyzn...nie rozumiem dlaczego nam imponuja...przeciez nie sa nawet w polowie tak skomplikowani jak my;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz zaczynam rozumiec czego naprawde potrzebuje...a mowia ze to kobiety dojrzewaja wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem na takim etapie, ze mam wszystkiego dosyc nawet myślec mi się o tym dupku nie chce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napij sie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez...i kolejnego drinka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×