Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

To Wilk pije z Wami moge byc od 22:00 Chyba ze wolicie same to nie bede sie narzucal:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beata Zadałem tutaj pytanie? wilk1946 dziś Beata Nie zuwazylas czy nie chcesz odpowiedziec bo zbyt prywatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk chce wiedziec,bo potem biedaczysko sie trzepie pol nocy.Potrzebujesz tych wrazen wilku cooooo? a potem marszczysz pytąga az skóra strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja wrócę do domu to dziewczyny już pewnie będą latały po ścianach hihi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku nikt Cie nie zapraszal...ale znajac Ciebie i tak sie wprosisz na chama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu... ja bede ok 2, bo musze najpiew zadbac o forme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 mialo byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta
Hej. To i ja pije dzisiaj z Wami. Nastrój mam podły wiec sie nawale. Moze na chwile zapomnę i bedzie mi lepiej, lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę na meczyk drogie panie, bądźcie grzeczne pod moją nieobecność, a zwłaszcza, wiadomo o kogo chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beata Nie chodzilo mi o szczegoly tylko wedlug nauki nasze prawdziwe pragnienie ujawniaja sie w trakcie marzen sennych Wiec bylem ciekawy do kogo cie bardziej ciagnie w tych snach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Jestem gosciem Letycji takim samy jak TY ona tu rzadzi nie ty wiec odpusc sobie bo nie masz tutaj nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie sklada ze jestem inicjatorem dzisiejszej alkoholizacji...wszycy mile widziani...oprocz Ciebie I nie pisz do mnie wiecej...bo chce miec dzis nadal dobry nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu...to chyba nie bylo do Beatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Proste:) I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytalam co piszesz i nie obchodzi mnie to. Za bardzo sie rozpychasz. Ogranicz sie do krotkiego cytatu pod postami...a jeszcze lepiej do polowy cytatu np ''milczenie jest zlotem'' Nie bede zasmiecac tematu dziecinna pyskowka z Toba. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do Beatki? A do kogo? To ja rzeczywiście ostatnio dość ze analfabetka to jeszcze mało rozgarniėta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdus...wieczorkiem sobie w glowkach rozjasnimy;) a Sluga bedzie musial sie tlumaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zaczęłam pic. Tylko to mi zostało na ta chwile. Jestem załamana. Mam ogromnego dola i wyje w poduszkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kochanki i kochanków zerwałem z kochanką tydzień temu mam ochotę jej wysłać sms i umówić się na figle ale pewnie też się upije i dam se z nią spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Casta...nie bedziemy pic na smutno...tym sobie dobrze nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dajcie Wilkowi spokój drodzy goście. Nikt nie karze Wam czytać jego wpisów. Nie wiem czego od niego chcecie, przecież nikogo nie obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja mam taki problem ze sie zakochalam. I niesamowicie tesknie :-( Świadomość tego ze musze wybrać przyprawia mnie o mdłości. Chce go prosić o czas i to tak bardzo boli bo nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak na smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci ja Wam zazdroszczę takiego luznego podejścia. Gość dlaczego zerwałes? Napisz cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor Rzadzic to sie mozesz na wlasnym temacie a nie u Letycji Po prostu znaj swoje miejsce szeregu. A jest identyczne jak moje I bedzie miedzy nami pokoj ja sie nie dowalam do ciebie a ty nie dowalaj sie do mnie Prosteusmiech.gif I radzilbym ci zebys wyszedl przyjal stalego nicka jakis meski avatar od razu bedziesz o wiele atrakcyjniesz dla dziewczyn I nie bedziesz sie czul tak niepewnie w obecnosci Wilka Bo na razie jestes dla nich nijaki jak obojniak tak to dziala kobiety te sa wzrokowcami i nie wazne jak fajnie piszesz bez stalego nicka i meskiego avatra zawsze bedziesz tak postrzegany jako malo meski I mowie to bez zlosliwosci sproboj chocby na dzisiejszy wieczor sam sie zdziwisz jak bedzie roznica Bo na razie przez to ze piszesz zgoscia wrzucaja cie czesto do jednego worka z chamskimi trollami a czesc wypowiedzi moze im umykac jak zalewa nas pomaraczowa fala chamstwa Nie klocmy sie dzisiaj spedzmy milo ten wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwałem bo to trwało za długo i mogło by się wydać, pozatym ona coraz częściej zaczynała mówić o uczuciach, a to od początku był układ łóżkowy ;-) i niech tak zostanie to tak jak ze szpiegami wszyscy w końcu zostają zdemaskowani i wpadają więc wolałem zerwać żeby sobie i jej nie narobić problemów. ale tęsknie za seksem z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×