Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynka7676

Prezent dla faceta na święta

Polecane posty

Gość allexxxka
Zastanawiałam się nad kupieniem smartwatcha dla męża ale nie na święta tylko na jego urodziny. Ostatecznie jednak z niego zrezygnowałam bo czytałam trochę o tym i ogólnie tego nie polecają. Maja słabe baterie, trzeba ładować codziennie tak wiec jest to jednak bardziej niewygodne. W tym roku zamawiałam większość prezentów na święta na stronie: https://www.megakoszulki.pl/swiateczne-prezenty Głównie włąśnie praktyczne tak jak piszecie. Kubeczki i koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skała_stała
elfik10 ma zdecydowanie rację. tam są same męskie prezenty, większość trafionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku swojemu kupuję wideorejestrator. Dokładnie taki https://www.al.to/p/302522-wideorejestrator-xiaoyi-xiaoyi-yi-dash-camera-25k-27-165.html Sprzęt nie jest drogi, jakoś obrazu jest naprawdę dobra, nagrywa wszystko co potrzeba i w razie w, nie ma problemów ze zidentyfikowaniem sprawcy ewentualnej stłuczki, dzięki szerokiemu polu widzenia :) Taki sprzęt zawsze się przyda, choćby w razie w. Kamerka nie jest duża, więc nie przeszkadza w czasie jazdy, myślę że fajnie sprawdzi się jako prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku kupiłam wyczesaną maszynkę z trymerem do brody i włosów philipsa ponieważ mój mąż zaczął przygodę z brodą. Jednak mimo jej możliwości nie ma to jak profesjonalny Barber więc prezent nie dokońca trafiony. W tym roku podtrzymując jego pasję i dbałość o włosy wybiorę pomadę Suavecito i olejek do brody z Bronsy.pl. Stronę polecili mi znajomi. Myslę że w tym roku to będzie bardziej praktyczny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa fifa z media experta i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na portfel dla faceta jako prezent? Ewentualnie markowa koszula lub obuwie, na stronie www.Alfasan.pl widziałam szeroki wybór i fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochan1a
w zeszłym roku kupilam facetowi alkomat alkohit, sam już dlugo planował kupić, przy okazji od razu przydał się na sylwka, bo zrobiliśmy naprawdę hucznego i wszyscy goście musieli wracać taksówkami do domu ;), alkomat na pewno się przyda, okazje do % nie raz się zdarzają, a to wesele, a ato jakieś imieniny i lepiej byc pewnym czy można usiąść za kólko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililli
trymer do fajna sprawa, mój dostanie ode mnie beard designera, przepytałam chyba wszystkich brodaczy z mojej pracy, szczegolne przemaglowałam tych którzy mają dobrze przystzyżone brody czego używają, kilku gości polecal owłaśnie beard designera, poszperalam w necie i juz wiedzialam ze to bezie idealny prezent, juz nie mogę sie doczekać miny faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego czym interesuje się dana osoba, w tym przypadku nasz mężczyzna, ale z doświadczenia wiem że warto postawić na dobre gadżety elektroniczne, ich szeroki wybór znajdziecie na www.RCMPlanet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie, a ja po małej linii oporu poszłam do media experta i wzięłam nową fifę. Cieszyć się będzie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam mojemu golarkę Panasonica i jest z niej zadowolony. :) faceci lubią takie praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj lubi wypic. Nachlal sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty z nim?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t5jhj5j
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uchwyt do telewizora będzie fajnym pomysłem? sprawdź tutaj: www.uchwytydotelewizorow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz pomysł to kp voucher. Tak jest najszybciej i nie musisz biegać po sklepach. Ja tak zawsze robię, w tym roku kupiłam lot w tunelu aerodynamicznym, super zabawa i emocje takie jak przy skoku ze spadochronem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Taki prezent jest super! Też kupiłam lot w tunelu aerodynamicznym, SpeedFly, dla chłopaka. Super zabawa, emocje, a do tego wszystko nagrałam, więc ma pamiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×