Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynka7676

Prezent dla faceta na święta

Polecane posty

Może jakaś fajna golarka? Na przykład taka od Brauna https://www.al.to/p/354912-golarka-meska-braun-series-3-shavestyle-3000bt-3-w-1.html ? Zasilana sieciowo i akumulatorowo, działa oż 45 min bezprzewodowo, można myć pod wodą, ma szybkie - godzinne - ładowanie a do tego bogaty zestaw akcesoriów, więc praktycznie każdemu mężczyźnie dogodzi :) A przy tym jest w bardzo okazyjnej cenie. Jakbyś chciała się bardziej szarpnąć to są też fajne zestawy z bazami ładująco-czyszczącymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domin111ka
moze zloz sie z innymi (np. jego rodzina) i kupcie mu konsole. moj facet umarlby ze szczescia za taki prezent xD i wlasnie sie nad tym zastanawiam. moze razem z ta nowa fifa? wszyscy sie tym teraz ekscytuja w moim otoczeniu. widzialam promki w media expert, musze sie wybrac i przekminic ten pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoinaczej
ja swojemu kupiłam kamerę sportową do drona bo maniaczy z tym ostro bałam się że nie spasuje ale sprzedawca mnie zapewniał że będzie ok więc oby, mam też nadzieję że model dobry ale opinie ma pozytywne "Lamax x10 Taurus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swojemu mężowi koszulkę woolmed. Pracuje często na zewnątrz i narzeka na bóle pleców. Polecam każdemu jako oryginalny i praktyczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ewka
Zakupy jeszcze przed nami, ale mój wybrał sobie alkomat alkohit x8 i taki pewnie zamówimy. Myślałam, że drożej wyjdzie, jak za sensowny alkomat, bo sama chciałam nowy telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poszłam po skojarzeniach że mężczyźni lubią samochody i gadżety i wpadłam na pomysł zestawu słuchawkowego? Na przykład taki wygląda bajerancko https://www.al.to/p/261679-zestaw-sluchawkowy-jabra-eclipse-10h-nfc.html wygląda bardzo ekskluzywnie, posiada pokrowiec który jest też przenośną ładowarką i działa aż 10h :) Myślę, że to dość nietypowy a zarazem praktyczny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
Myślę żeby mężowi kupić jakiegoś fajnego Smartwatcha tylko muszę poszukać taki do tysiaka, ten wyżej ze sferisu bardzo fajny ale cenowo nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ode mnie dostanie beard designer, długo już mi nawija o tym trymerze i wiem że po cichu liczy na taki prezent, podpatrzył u mojego brata, który pieje z zachwytu nad tym sprzętem, bo nie dość ze super strzyże to też bajerancko wygląda, faceci tez lubią ciekawy design, a babyliss znam ze swoich sprzetów więc na pewno będzie solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usta jak malinki
Mój chłopak mimo iż dorosły to bardzo jara się piłką nożna i tym brazylijskim piłkarzem Nejmarem (nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko). No i szukałam czegoś odpowiedniego ale koszulka klubowa jest za droga wiec postanowiłam że kupię mu kubek, który znalazałam w sieci ..., to świetny dodatek do prezentu i też jeśli nie chcesz wydawać dużo kasy to wzór na kubku jest mega przyjemny. Kubek mu się spodobał i postanowiłąm że sobie też zamówię tylko ze z innym wzorem. tu masz link do tego kubeczka: https://www.printlander.pl/koszulki/6870-142146-neymar-jr-paris-saint-germain-koszulka-dziecieca-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przyrząd do ćwiczeń siłowych? Na pewno każdy facet będzie zadowolony,a niższe ceny i szeroki wybór znajdziesz na www.k-sport.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne swetry widziałam Kubenz, dobre gatunkowo mają ubrania męski, marka z tradycją. Ja swojemu męzowi taki sweter porządny planuję kupic https://kubenz.pl/swetry.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Dziewczyny, podobnie jak Wy mam spory problem z wyborem prezentu dla mojego chłopaka na Święta. Dostał już ode mnie sporo prezentów na różne okazje np.zegarek,koszule, perfumy , skórzany portfel. Teraz chciałbym zamówić mu elegancki, męski sweter najlepiej w czerwonym kolorze.Bardzo długo przeszukiwałam strony internetowe i udało mi się wyguglować stronę https://www.lancerto.com/kolekcje/swetry.html Zastanawiam się tylko czy zamówić mu sweter w tak zwany serek czy lepiej golf? Bardzo Was proszę o wskazówki. Jestem osobą, która bardzo lubi doradzać się w kwestiach mody. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie porady i opinie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielsonik
Ja wygralam w ankiecie media expert 750 zl wiec bedzie mnie stac na wymarzony prezent mojego faceta - słuchawki Beatsy <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrycinka90210
ja kupuje mojemu ps4 pro...i chyba fife 18 do tego, czy polecacie cos innego? ta fifa podobno robi furore u chlopakow, ale ciezko mi to ocenic, bo mnie to kompletnie nie interesuje :P anyway widzialam promki w media expert, trzeba sie wybrac w tym tygodniu, zeby znow na ostatnia chwile nie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne te słuchawki modecom, nawet chciałam bezprzewodowe :) zobaczymy jak bedą grały mam nadzieję że ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mężowi kupiłam koszulkę woolmed. W sam raz do pracy się mu przyda. Mój mąż lubi praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też lubi prakryczne prezenty ale nie koniecznie ciuchy (niestety :( )najbardziej to go cieszą elektroniczne prezenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież to też bardzo dobry pomysł na prezent dla faceta, może markowa koszula? Warto sprawdzić na www.KoszuleVictorio.pl mają bardzo dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinaka
Uwielbiam praktyczne prezenty :) mężowi zdecydowałam się na zakup Smartwatcha pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×