Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilabar

ocaliłam firmę

Polecane posty

Witam. Chce się pochwalić że udało mi się ocalić firmę przed bankructwem. Myślałam ze dla mojego biura nie ma już ratunku, próbowałam różnych rzeczy i reklamy i promocji nawet pozycjonowanie nic nie dało. Tylko mnie oszukali.. Byłam załamana, nie wierzyłam w nic, ale po znalezieniu kilku dobrych opinii o firmie Labinteractive zaryzykowałam. Nie wiązałam z nimi wielkich nadziei. kontakt bardzo miły, konkretny i rzeczowy raport oraz postanowienia. Na bieżąco mogłam śledzić ich poczynania i w połowie kampanii zaczęli się zgłaszać nowi klienci. Dziś moja firma przezywa druga młodość a ja razem z nią. Wychodzę z długów i już planuję kolejna kampanię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a ty myślisz że siedzą tu same debile i nie wiedzą że to reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie wkurfiaja te spamy reklamowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spodlaski
prowadzę firmę produkującą sery zółte z dziurami. mam wspaniałe wyniki finansowe zbyt i zamówienia zagraniczne. w pierwszym półroczu samych tylko dziur w serze wyprodukowaliśmy 20 tyś ton. kandyduje do rady miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberttos
gratulacje serdeczne! pamiętaj żeby nie zasiadac na laurach i brać się do dalszej pracy. na pewno potrzebna będzie teraz jakaś skuteczna reklama, odświeżenie brandu. ja mialem kiedys podobny problem. udałem się wtedy do p. Kamila Spyrki i wspolnymi siłami udało mi się podnieść biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz67
robert, słyszałem właśnie dzisiaj w tramwaju o tym spyrce, więc aż się dziwię że tutaj też czytam! z moim biznesem jest właśnie kiepsko. możesz podać jakieś namiary na gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberttos
jasna sprawa! łap : misterbrand.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×