Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniuska233333333333333333

Reklamacja piekarnika

Polecane posty

Gość maniuska233333333333333333

Hej Słuchajcie mam problem Ok 7 miesiecy temu kupilam meble do kuchni pod zabudowe razem z calym sprzetem. I od tego czasu ciagam sie z tym sklepem bo w szyfladach kolo piekarnika odchodzi mi sklejka po tym jak uzywam piekarnika. Meble reklamowalam juz kilka razy wiec sprzedawca na koncu stwierdzil ze wadliwy jest piekarnik wiec zareklamowalam mu piekarnik. Teraz nie chce go naprawic bo twierdzi ze mam go reklamowac do producenta a nie do niego. Dodam ze w warunkach gwarancji jest punkt ze bede musiala ja zaplacic za to ze oni tu przyjada Co o tym myslicie? gdzie zglasza sie reklamacje takiego pikarnika? do sklepu w ktorym go kupilam czy do producenta? Przeciez jak sie kupuje buty to sie je reklamuje do sklepu a nie do producenta to czemu tu ma byc inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniuisia2333333333333333
Doradzi ktos cos w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość93
U sprzedawcy możesz reklamować towary gdy jest w chwili nabycia niezgodny z umową, gdy się zepsuł w trakcie użytkowanie to u producenta ale najlepiej idź do Powiatowego rzecznika konsumenta on ci najlepiej doradzi co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniuisia2333333333333333
Tak jestem z rzecznikiem caly czas w kotakcie i spotkam sie z nim w poniedzialek w tej sprawie bo teraz nie pracuje. Piekarnik dziala ale mozliwe ze ucieka z niego bokami temperatura i dlatego sklejka odchodzi Ja nie wiem co w tym calym zestawie ma wine czy piekarbnik czy montaz przez sprzedawce sklepu ale teraz reklamuje piekarnik bo sam sprzedawca tak stwierdzil ze to wina piekarnika. Dzwonilam do producenta i on stwierdzil ze moze przyjechac ale jesli sprzedawca sie myli i to nie jest wina piekarnika to ja poniose koszty zwiazane z niezasadna reklamacja bo to ja ichwezwalam wiec chce zeby to sklep z nimi gadal skoro u niego kupilam piekarnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość93
Najprawdopodobniej producent zrobi wszystko żeby udowodnić że to nie wina piekarnika więc musisz liczyć się z kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj bardziej profesjonalnych miejsc na uzyskiwanie porad. Fora prawne albo grupa dotycząca reklamacji na facebooku. To chyba nie najlepsze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×