Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uważam że Polacy są brzydcy

Polecane posty

Gość gość
POLACY TO: chude krzywe nozki -wloski slabe -czesto swinski ryj :O ( pucowata geba cebulowata +jjasne brwi+jjasne rzesy+piegi+niebieskie oczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!! TEMAT ZAŁOŻYŁ GEJ!! POTWIERDZONE INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady Polki są nawet uważane za jedne z ładniejszych w Europie a Polacy są w czołówce najbrzydszych wraz z Rosjanami pechowiec.gif widziałam dzisiaj przystojnego Włocha albo Hiszpana ech... róznica jak miedzy niebiem a piekłem, polacy przykro mi jestescie paskudni Polacy są wręcz odrażający w końcu uznani za najbrzydszych na świecie wraz z Rosjanami i niestety z tym trzeba się zgodzić.Chłopy w 90% wyglądają jak buraki skrzyżowane z kartoflem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie to straszne pasztety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
true :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie zgadzam sie, myslalam, że to jakiś problem ze mną, że nie mogę się zakochać, a wiadomo porządanie fizyczne też gra tutaj role... niestety w polsce nie mam żadnych szans, polaki cebulaki, już nawet nie o to chodzi, że brzydale, ale niezadbani.... no nic trzeba jechać do włoch, hiszpani... :D :D polaczki zacnzijcie o siebie dbać, bo wam fajne dupki z przed nosa uciekają :D :D :D :D :D :D LOL LOL LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasztety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
po co dziewczyno zakłdasz kilka tematów i sama gadasz ze sobą, że polacy tacy brzydcy? leczysz tym swoje kompleksy? Mnóstwo polek do najpiękniejszych też nie należy. A że ci się podobają włosi (owłosione leniwe małpy) to normalne. Mi też kiedyś bardzo podobały się hinduski, ale przebywając w ich towarzystwie dłuższy czas i przyzwyczajając się do ich urody (brak efektu świeżości) zauważyłem, że mało która tak naprawdę urodziwa. Polacy też uważają, że od Polek ładniejsze są hinduski i azjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety panowie, regula przecietnosci, kto nie ma wygladu i kasy, super laski miał nie będzie. W otoczeniu jest większość par na podobnym poziomie urody, czyli jeśli jesteś meskim pasztetem masz / będziesz miał paszteta zenskiego. Uwazasz, że jesteś piękny i żadna cię nie chce? Umyj se lustro :D albo character tak zj****y, że nikt nie chce się zadać z toba. Co do dziwakow i innych osobliwosci - to samo się tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie zgadzam sie, myslalam, że to jakiś problem ze mną, że nie mogę się zakochać, a wiadomo porządanie fizyczne też gra tutaj role... niestety w polsce nie mam żadnych szans x Mam dokładnie tak samo :D lol Polacy mi się nie podobają i tyle. Czasami myślę o tym, żeby spierdolić za granicę do Niemiec - nie pierwsza klasa co prawda, ale tam już są przystojniejsi faceci, niż u nas. Poza tym, biorąc pod uwagę urodę Niemek, miałabym w Niemczech wzięcie OGROMNE :D ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak sobie wmawiaj pustaku kolejna co leci na ciacha i wymaga metroseksualnego, idealnego faceta z wyglądu. Polacy nie są brzydcy wiele o siebie zaczyna o siebie dbać i wyglądać jak modele z rozkładówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak prawda polacy to sieroty bez kasy z brzydką mordąi są wulgarni i zboczeńćy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×