Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uważam że Polacy są brzydcy

Polecane posty

Gość gość
ludzie po 5 latach sie zmieniają a co dopiero 25' x nie mialem na mysli drobnych zmian typu kilka zmarszczek tylko chodzilo mi o ogólna brzydote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do kobiet przynajmniej powstala opinia ze polki sa ladne, a polski facet? slyszal ktos o przystojniakach z polski? hahah jak czesto polak ma laske innej narodowosci? my procz urody umiemy zadbac o dom i wogole, a polak to len, pijak , brudas i smierdziel najczesciej, wyglad tragedia.. ale wymagania wzgledem kobit ma takie ze hoho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dyżurny temat modek jak liczba postów spada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para solka
Cierpliwosc i tolarancja Polek sie juz konczy z dwoch powodow: po pierwsze dlatego, ze coraz czesciej widza ZADBANYCH facetow z zagranicy a po drugie dlatego, ze Polscy faceci ciagle narzekaja na kobiety i stawiaja coraz wieksze wymagania wobec nich do siebie podchodzac ABSOLUTNIE BEZKRYTYCZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy polaczek za granica: - lysy leb, czasami ze szrama bo stoczonej bojce w pijackim amoku - buraczany kolor facjaty, a juz najgorsi sa tacy swinscy blondyni z rozowymi polikami jakby co dopiero z pola wrocili - gruby lancuh na szyi i lapie, im grubszy tym lepszy, wzor przypomina lancuch od zatyczki do wanny - zeby paskudne, zaniedbane, zczarniale wiec i oddech z paszczy jak z szambowozu - czarne rapety poobgryzane, popekane i z wieczna gleba za pazurem - waskie, zaciekle zacisniete usta, czesto na ustach jest syf tzw zimno - charakterystyka Polaka jest glosne wciaganie glutow i spluwanie na ulice - o stroju nawet nie bede pisac bo to temat rzeka, ale kazdy wie ze krolem jest niezawodny dres zakupiony podczas wiecznej wyprzedazy w sports direct, im wiekszy napis tym lepiej, niech kazdy wie ze Polak w byle czym nei chodzi i jak pojedzie na wioske to kazdy musi widziec z daleka wielka lyzwe Nike tudziez Adidas na klacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i Polacy są brzydcy, ale i tak poluję na jakiegoś wyjątkowego Polaka, a nie zagraniczniaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się są paskudni i najczęściej kurduple, poza tym kilka lat temu polskie chłoptasie zostali wybrani jako najbrzydsi na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to zaczęło razić już kilka lat temu kiedy zastanawiałam sie czy mam wyjątkowego pecha że randkuje z samymi brzydalami, chamami bez empatii? myslałam coś ze mną nie tak? dopiero potem tak zaczęłam sie uważniej rozglądać i dostrzegłam że większość polskic mężczyzn jest po prostu BRZYDKA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest sporo brzydali, ale zauwazylam tez duzo przystojnych Polakow, chyba to wcale nie jest regula :) z tym, ze przystojny facet czuje sie juz taki wyjatkowy, ze uwaza, ze jego wyglad wszystko rekompensuje i moze byc sobie chamem i k****arzem. Czemu dla kobiety to podstawa, zeby byla i atrakcyjna i dobra/inteligentna, a facet moze miec albo jedno albo drugie, nigdy wyglad i charakter jednoczesnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało który polaczek sie czymś wyróżnia z twarzy... nie ma za kim sie rozglądać... to wszystko prawda niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni wysocy przystojni polscy faceci wyginęli na wojnach, do wojska nie brali przykurczych kurdupli, wyginęli nam fajni faceci a ci co zostali spłodzili podobnych do siebie i mamy to co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fajni wysocy przystojni polscy faceci wyginęli na wojnach, do wojska nie brali przykurczych kurdupli, wyginęli nam fajni faceci a ci co zostali spłodzili podobnych do siebie i mamy to co mamy.' x dziecko ile ty masz lat :D snuj sobie tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorwijmy się do władzy i wprowadźmy ustawę o badaniu atrakcyjności mężczyzn, dzięki której tylko ci atrakcyjni będą mogli płodzić dzieci. Potem obserwujmy rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej jak laska jest ładna a ma powiedzmy 25 lat i jest po rozstaniu z facetem to nie ma nawet w czym wybierać... sami lepsi zajęci a zostają odpadki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest lepsze, zwiazek z inteligentnym brzydalem, z ktorym seks jest meka czy przystojny pustak, z ktorym nie ma o czym pogadac? taka decyzje trzeba podjac ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy faceci nie maja szans w starciu z mezczyznami z innych krajow, nie dosc, ze wygladaja jak kartoflane buce to jeszcze sa zacofani i brak im kultury, mowie tu o facetach za granicami Polski, nawet ostatnio bylam na imprezie firmowej to moi polscy koledzy jak zwykle musieli sie wykazac swoja glupota i brakiem manier, potems ie kazdy z nich nabijal.... w autobusie czy metrze nieraz spotykam takich delikwentow ze szkoda slow, klna, obgaduja ludzi, smierdzi od nich potem, Polaka mozna poznac na kilometr, do tego Polak w zwiazku to rutyna, nuda, wysokie wymagania i nic w zamian, przerobilam 3 zwiazki z Polakami i nigdy wiecej, do tego nie wiem czemu Polscy faceci to tacy dusigrosze i wciaz musza przeliczac na zlotowki! Z moich znajomych kolezanek Polek zadna nie jest z Polakiem, zadna....nie daje wam to faceci do myslenia? szczerze niech kazda/y z was popatrzy wokolo i ilu Polskich facetow ma dziewczyny nie Polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z moich znajomych kolezanek Polek zadna nie jest z Polakiem" A to już dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
true :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłe pasztete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie masz brania ignorują cię zabolało próba zemsty to pisze do ciebie zgrabny i mądry życiowo ideał niestety zajęty jak był młodszy to dziewczyny piały za nim i nie ma w tym tekście cienia przesady .A dziś niestety przystojniaków jest dużo więcej trzeba to przyznać z pokorą i wcale nie jest tak żle jak piszesz może tylko życiowo są bardziej wyrafinowani i wymagający PANOWIE POLACY GÓRĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że Polacy są przystojni i mają wyjątkową urodę i mówię ja jako dziewczyna. Faceci z Włoch są ohydni tylko czarne włosy nuda. Polacy są różni wiem mamy co wybierać, blondyni, ciemno blondyni, w czarnych włosach lub brązowych. Dla mnie facet, żeby mnie ujął to żeby miał poczucie humoru i to mu dodaje urody... Nie chodzi mi o chłopakach, którzy mają irokeza i jakieś modne czapeczki czy ciuszki. Facet powinien być facetem normalnie ubrany ;) Z wiekiem mi się podobają z przeciętną urodą od tych co by mogli być na okładce. Trzymajcie się chłopaki i uważajcie feministki atakują... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odniesieniu do powyższego tekstu chyba szanowna koleżanka miała na myśli nimfomanki atakują bardziej niż feministki a może to ja jestem w błędzie z całym szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda to prawda, Włosi sama nuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
południowcy są przystojni ale ich córki już nie za bardzo. Wszystkie pary mieszane co znam to chłopaczki ladne a dziewczynki brzydkie jak noc:-O A wiec uważajcie drogie panie bo sprawa jest ciekawa :-D ps. tak na marginesie, jestem facetem podróżującym dużo i jeżeli mam abstynencje seksową to raczej w Polsce niż za granicą Tak tak drogie panie, może wy i ladne ale d/u/p/y to dajecie niechętnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrzy i przystojni wyginęli na wojnie, zostały nam odpady genetyczne płodzące kolejne odpady genetyczne i jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy przystoini??pokazam mi tu fote ktory??bo napewnonie ma modeli na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TixTom
Oho, ślicznotki zabrały głos, tylko zapomniały dopisać, że to po tym, jak kopa od faceta dostały, to z tej złości ich skowyt słychać, tulą się do Arabów itp itd wystarczy wyjść na miasto i zweryfikować jak te pięknotki wyglądają. Większość 150-160cm waga 150kg i taka jeszcze mega zapiekanke zamawia, same piją tyle co facet, a nawet już są w tym lepsze. Co druga to potarganieć, lub pryszczata, a morde unosi, powiększają piersi, żeby jeden swój defekt, drugim przykryć. Jak już to nie zdaje egzaminu, to biorą się za obczernianie facetów w tym wypadku Polaków od których kopa dostały. Żyjąc tym ułudnie czują się lepiej, ale niech tak zostanie. Oczywiście są fajne, ogół tej fajności to jakieś 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy nietolerancyjni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×