Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamczitka

DOBRY TERMOMETR BEZDOTYK lub DO UCHA POLECcie

Polecane posty

Mam prośbę potrzebuje termometr na podczerwień lub w ostateczności do ucha, nie musi być Braun ale dosyć dobry np jakiejś medycznej firmy. Sprawdzony bezawaryjny :-) Tyle razy się już nacieŁam na zwykłych elektro, że mam cała kolekcje...koniec, przyda mi się przy drugim dziecku itd. Macie jakies typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy brauna do ucha i jest super. Używamy go juz dwa lata i nie mam do niego zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy z firmy babyOno i jestem zadowolona, niby czytalam kiedys opinie ze sie psuja ale nasz juz ma 2 lata i caly czas na chodzie i pokazuje prawidlowa temperature. Byc moze trafil nam sie jakis super egzemplarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie elektroniczny baby ono biało niebieski pokazuje 5 różnych temperatur i są to duże różnice. Awaryjnie go używam, ale sama nie wiem może to kwestia baterii ostatnio szybko się rozładowaŁa hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pewnie mamy ten sam no i u mnie jest okejka ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam babyOno i jestem z niego zadowolona. Cena nie jest najniższa, dlatego długo się zastawiałam czy warto. A opinie, tak jak mówi gość, też nie zachęcały. Może to faktycznie zależy od tego na jaki egzemplarz się natrafi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Długo się namyślałam nad termometrem bezdotykowym i ostatecznie kupiłam   BabyTemp. Jest okej wszystko działa bardzo dobrze, przede wszystkim mierzy szybko i bez błędów w pomiarach. Można sobie nim sprawdzić gorączkę ale też ile stopni ma mleko w butelce albo woda w wanience. Mocna wygodna podczerwień, nie mam problemu ze złapaniem sygnału, wystarczy że dziecko ma odsłonięte czółko i można działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rattt

W BabyTemp świetną opcją jest to mierzenie temperatury też przedmiotów wody mleka czy powietrza w pokoju. My to akurat mamy z żoną trochę hopla na punkcie ciepła dla dziecka i staramy się zawsze żeby te kaloryfery były nagrzane...no ale ostatnio przesadziliśmy było – 29 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 29.01.2019 o 15:17, Gość rattt napisał:

W BabyTemp świetną opcją jest to mierzenie temperatury też przedmiotów wody mleka czy powietrza w pokoju. My to akurat mamy z żoną trochę hopla na punkcie ciepła dla dziecka i staramy się zawsze żeby te kaloryfery były nagrzane...no ale ostatnio przesadziliśmy było – 29 stopni...

Rowniez polecam BabyTemp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Ja też jestem zadowolony z Baby Temp. Nie mamy z nim problemów, mierzy od razu, można sprawdzić tym modelem temperaturę faktycznie wszędzie, na każdym obiekcie a nie tylko na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×