Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

cos w tym musi byc lk, bo sie czuje sie przejedzona, przepita ale absolutnie nie prze..... ;) ide sie doksztalcac w sztuce wladania katana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też te misie takie chcące:) wpadnij do sąsiada... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejedzona i ćwiczyć idziesz? ;) Chyba wkładanie katany do pochwy? :D ;) Bo inne ćwiczenia nie są wskazane ;) x Mówisz sąsiad? :D Ale adresu nie znam. Mam tak pukać od drzwi do drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj swój to od "sąsiadów"się nie opędzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim sie katana do pochwy wlozy to tez trzeba kilka cwiczen zrobic, nie uwazasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh i znowu się bawimy w kotka i myszkę? :D Ja nie jestem podobna do myszy ;) Nawet ogonek już rozpuściłam :P Uparciuchu, nie bądź wiśnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troszku trzeba ;) Ja mam dziś ochotę na takie leniwe pozwolenie by władający mieczem zajął się mną :) Masaż erotyczny w otoczeniu świec, skóra błyszcząca i miękka od oliwki, czerwone słodkie wino i silne męskie łapki, które wiedzą gdzie i jak dotykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koci najlepiej szpagat:) Taka zabawa jako gra wstępna nawet misie podoba:) A aronia mogę być?;) Tak niewiele trzeba...,a tak wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świece-mam,oliwkę-mam,silne łapki-też się znajdą:)(podpowiesz gdzie dotykać?:) )... skoczyć po wino?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusisz Aronio :) (Istnieje obawa, że będę się myliła i jeszcze Ironią zostaniesz... tylko weź wtedy trzymaj mocno jądra ;) To cenna część ciała warunkująca płeć męską. Siostrę już jedną mam ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, znam, słyszałam i potwierdzam. Nie dorosłam. Aaa i dobrze mi z tym :D ;) x Sam znajdziesz odpowiedź "jak" ;) A ja się podelektuję próbami i błędami ;) Przy sukcesach odpłynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOLAŁBYM UMRZEĆ! :D Jeśli nie skusi Cię pyszna,słodka nalewka z aronii to będę musiał jednak lecieć po wino:O A dyplom masażysty wystarczy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
veni,vidi... in spe vici? szykuj się... wspólny prysznic?czy wolisz wannę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popchnę... jeśli eLKa dobrze pociągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałem że w Grande Finale sam będę musiał popychać...,jak zwykle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Kotka pociągnęła. Nie marudź :D Ciągle ja mam to robić? Później mnie sława :O wyprzedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotycznych snów i (nie)spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospoś, uparciuchu :D Dziś wszyscy się mocno trzymają w swych upartościach tylko ja mięknę? :O Jestem zbyt grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przestałem wierzyc ze jesteś grzeczna od czasu twoich erotycznych opowieści to mnie nie koluj teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam ;) To co tu przeczytałeś to wiesz jak mówią, mały pikuś :D a jednocześnie tylko literki. Przelane fantazje. Musze je czasem z siebie wyrzucić dając upust chuci ;) i robiąc miejsce na nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek Twórco :D Ja Ci kiedyś prozą coś napisz o Misiach :D Czekaj czekaj :P Nigdy nie używałam do tego świeczki. Kojarzy mi się okropnie z narzędziem do zaspokajania w zakonach żeńskich :O Wiem, masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc przypadnie mi zgasić światło :) Uśmiałam się dziś z Wami. Było mi to potrzebne. Dzięki ;) Słodkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z przyjemnośćia poczytam o nowych... A co do świeczki to masz rację, podobnie jak z różnymi warzywami albo owocami, to trochę przasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry panstwu, wszyscy jeszcze leniwie gzdza (fonetycznie przeliteruje co by nie bylo konsternacii: g, zet z kropka, d, zet z kropka, a z ogonkiem) sie w lozkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :) Takie piękne słońce :D aż mam ochotę zjeść śniadanie na świeżym powietrzu. Gdyby tak jeszcze ktoś skoczył do sklepu po świeże bułeczki ;) Nie gziłam się ale! spałam jak susełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×