Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

No tak, każdemu się wydaje, ż eto on się bawi a czasem bywa inaczej. Ale wiecie co? Najlepiej jest gdy to nie tylko jest zabawa i przyjemność ale i takie autentyczne zespolenia, Ciała, duszy. To jest to :) Dobranoc bo się roztkliwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
dobranoc LK .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dzien dobry kotku i co udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Koci? znowu się zapchało?;) Kocury nie dają rady?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie jest jak w pl, ze umowiony jest na godzine.... tutaj mowia ze przyjada miedzy 6.30 a 12.30 i czekaj z niecierpliwoscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ze nie ma go jeszcze? :D eeeee to kawy nie masz? zrobic? jaką lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl, pobyl godz, przeczyscil co mial przeczyscic i jeszcze z przyjemnoscia zaplacilam za usluge :P :D kawe to ..... albo male espresso z podwojna iloscia smietanki i ppodwojnym cukru, albo latte macchiato z dwoma kostkami cukru, albo turecka (nie mylic z po turecku) mala czarna. podana na srebnej tacy, z recznie haftowana serweta z francuskimi liliami, podana w porcelanie z bavarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duze zamówienie zapchało sie:D dobra zrobimy tak ja sie postawie a coooo i popchne ale ty nie bądź bierna co :classic_cool: a małą czarną już robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie te czasy kicia gdzie tak piknie ciagnelas te tematy:D wbijalem sie wtedy na stronke speszial for youuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do arbaitu bo mimo ze nie musze to musze:D a l4 wykozystam jak bede zdrowy :D mam nadzieje ze smakuje ci kawka :P hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się ładnie przepychaliście (z ta stroną :P ), że nie miałam serca Wam przeszkadzać ;) Ale już widzę po robocie :D Dzień dobry, pracowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze dzisiejsze pisanie przypomina stosunek przerywany... Fuuuj! przecież to niezdrowe! :D nie możecie się wspólnie zejść i wspólnie dojść?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście! i to nie tylko netowo:D dobrze że nie rozumiem tego barbarzyńskiego języka bo pewnie mi naubliżałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zniknęła :( chyba jednak się obraziła przepraszam było ciemno a i nooooo nie wiedzialem ze to twoja przebieralnia a juz na pewno ze twoj tyleczek:P no to wina elektryka kto gmeral w prądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście Puszysty, ze nie zostałeś tapicerem czy szwaczem i guzików obciągać nie musisz :P Ależ my się wszyscy dziś rozmijamy. Jest tu kto? Czy mam iść sama pod prysznic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×