Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Dzięki ;) Kredek, kliknęłam w Twój profil zachowawczo :D Podszyw Ci się uaktywnił ;) Twój dzień też dobry czy masz wątpliwości? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starram sie ciesszyc kazdym dniem wiec i ten jest niczego sobie ;) wlasnie wyszzedlem na spaacer z moim podszywem hehe:) moze i jest troche nie okrzesany ale i tak musze sie nim opiekowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorzaści :O Nie popsułam więc nie naprawiam :P Poddaje się. Idę sobie. Wrócę później ;) Może będziecie w lepszych nastrojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide sie rozpustnie delektowac niebianskim murzynkiem ;) a pozniej kocur bedzie mi pomagal sukienke zapiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam murzynka a kotka do mnie przyszła :D Pomiziać się chciała chyba. Stanęła pod oknem i mauu miauuu :D Oczywiście pomiziałam, dałam mleka, szynki i uśmiałam się z jej fikołków ;) Po czym pobiegła za sikorką. Taka mała rzecz jak odwiedziny kotki a tyle radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak :) Ja ją chyba też poczułam stojąc w koszulce na zewnątrz i się z nią miziając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ona chyba mieszka niedaleko :P I chyba nie ma się z kim łasić ;) Ta nasza Kotka ma Pusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łopatologicznie to miauczała mi pod oknem prawdziwa kotka. Wiesz, futerko, ogonek, 4 łapki :P A nie nasz forumowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa zapomnisz za jakiś czas a Ona upiecze ten sernik w końcu dla Ciebie... I później nastąpi okazanie. Braku ogonka :P Będziesz musiał odbyć karę i wszytko odszczekać :D Tego odszczekiwania to nawet bym chętnie posłuchała :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staje Ci na myśl o szczekaniu? Serkin miękki jest i zębów nie trzeba używać :D Doobra już siedzę cicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie idę płakać :D ;) Przeproś lepiej nim utopię się w swoich łzach i Czwóreczka złoi Ci ten włochaty tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
ale, ze co??:):) bo jak chcesz to moge nawet zalozyc temat ze odszczekuje :):) x no k/u/rwa znowu mnie wylogowalo?? co jest do jasnej , ciasnej i niespodziewanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio grzeczny jesteś. Podpadasz :P ;) Zgadzasz się na wszytko... Wiosna to sprawiła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Ja już chyba wolę kiedy jesteś bardziej droczący się jednak :D Ale muszę uważać na życzenia :O bo jak widzę je spełniasz. Chociaż, czekaj... może mi się coś wymarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
droczacy?? no wiesz, gdziez bym smial ja jestem chodzaca rozkosznoscia mozna by rzec, ze jestem slodszy od miodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :P Wiem, typowa kobieta jestem... sam diabeł mi nie dogodzi :D i w dodatku mam zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ludzkie Gospoś. Minetka, czekolada, masaż, na pieska. Nic nowego ;) Pusz, przecież wiesz, ze nie warto się przejmować ;) Olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry kabaret :D ale nieeee Gospoś raczej taki nie jest ;) To ja tez idę. Podobno sport pozwala zapomnieć o potrzebie spożytkowania energii w parach :D Sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
bakalie w serniku namocze 24godz w rumie... spokojna twoja.... lysa glowka po tych wszystkich wygibasch, tanxach brzucha fajnie bedzie zostac wycalowana, wytulona, wyglaskana i nakarmiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królewno smof kicia czwóreczko gosposiu sąsiedzie mówiąć to serdecznie sie pokłonił , obdazajac wszystkich usmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×