Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Tak, wiem, mi też tam brakuje jakiegoś... ładnego wisiorka :D Nie mylić z k*****m bo ten, to raczej w stójce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
chcialem stanowczo zdementowac to nie o mnie chodzi nie jestem , az taka puszysta kulka chocv faktycznie szynka ostatnio byla nie za specjalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożesztymój! Jakie to bodźce to spowodowały? :D Przyznaj się! Oglądasz chilijskie tyłeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, czy tym wisiorkiem albo raczej broszka miedzy piersiami nie miał byc biały efekt męskiego pocierania? Muszę brac pod uwagę opcje niegrzeczne przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umiesz tak precyzyjnie strzelić by byłą to broszka? :D Akurat tam wyżej to było studzenie Twoich zapałów ale tym razem mi nie wyszło bo i słusznie skojarzyło Ci się niegrzecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz mnie... Gdyby posprzątał językiem z moich piersi i głęboko mnie pocałował ech... taki cumkiss mrrrrrr. Spełnienie marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorączka od pchania? :D To jakiś ewenement ;) x A jak się komuś robi dobrze to podobno dobro powraca ;) Z resztą ze złym jest podobno tak samo. Karma to suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć... nie próbowałam. Może się okazać, z eto nic specjalnego ale póki co pociąga mnie fakt że dzielimy się wytworem wybuchu żądzy i jednocześnie jej ukojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powinno byc podobne jak calowanie w usta zaraz po oralu. No tak, ale tutaj dochdzi to ze wcześniej cie wylizal. Czyli taki myślowy dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee to jest zupełnie inaczej :) Chyba... :D Idę ukoić żądzę snu :) A Ty się kuruj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
razem poszli spać? ciekawe czy się wyspali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×