Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kredek

Wybory samorzadowe Kafeterladu;)

Polecane posty

Jak wiadomo jutro odbeda sie wybory samorzadowe kafeterlandu tak wiec prosze juz dzis oddawac glosy wpisujac je na liste kandydatow z krotkim acz tresciwym uzasadnieniem! Jako ze jestem przewodniczacym komisji skrotacyjnej nie biore udzialu w wyborach bezposrednich piastujac jedynie stanowisko radnego ponowna kadencje z ramienia mianowanych :D lista radnych nie wymaga uzasadnienia à tylko w kwesti formalnej wpisujemy ( radny lub radna) oczywiscie nie zapominamy tez o gender hehe wpisujac (radno lub bezradno ) tylko stanowiska soltysow, wojtow i burmistrzow wymaga tresciwego krotkiego opisu;) zapraszamy do wpisywania kandydatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykladu: Jan Kowalski -bezradny lub: Ewa Kosibroda - wojt z topiku ( bo tak!!!! Bo .....uj! Bo to moja zona!). Lub inny nie konicznie sensowny powod byle tresciwy ! Nasza przyszlosc w Naszych Rekach ! Nie dajmy sie zwariowac dzikim gestion czy innym wilkom i zaglosujmy na wolna Republike Kafeterlandu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jest ze wsi glosuje n'a swojego kandydata wpisujac stanowisko ;) wiec proba swoboda wyborcza:D wazne by wygrala prawda, szczerosc i zyczliwosc ludzka! Zapraszam do urn! I oczywiscie kwiaty dla pierwszej wyborczyni wedle tradycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytalam dokladnie.. ale glosuje na wilka. niech bedzie prezydentem.. wtedy bede miala go z glowy i pojde pisac gdzie indziej, bo takiego czegos na tym stanowisku w naszej kawiarni nie zniese 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na wójtową Frii :D zdecydowanie :D Kredek może byk sekretarzem tj. nadwornym skrybą :P Radnych ilu można wybrać? Ach i kto jest na listach wyborczych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Nie wybory prezydenckie;) a wilka zglosilo juz kolo samopomocy ludzi bezradnych jako bezradnego wiec jego kariera zamknie Sie w ramach gorskiego wysypiska smieci w statej szopie po SKRze :D tak wiec problem rozwiazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie ;) wedlug protokolu komorki skrotacyjnej liczba stanowisk Nie ograniczona . Nie wolno jedynie podawac samego siebie:D no chyba ze z dobrym uzasadnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty.. kredkowski :) nie zartuj. mam tu zostac na wieki????? 😴.. liczylam na poparcie i zmiane miejsca pisania durnoctw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam;) podajemy kandydata i stanowisko oddajac zarazem na niego glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nieeee, ja się do polityki nie nadaję. Zbyt uczciwa jestem A moja listę radnych podam wieczorem :) Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego ze krotkim ;) zostalem radnym to przeciez oczywiste hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam ze float wysylane mialem na adres komisji Nie beda brand pod uwage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo widzisz kredeczku wybory samorządowe do ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw trzeba wyłonić prawych obywateli :-) tak kredeczku ty radny powiatu raczej na wójta Cię widze a nad resztą się zastanowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako radny nie mialbym zadnych narzedzi nacisku i ucisku ;) a jako wojt czy burmistrz ojjjj nie wiem czy bylbym odpowiednim kandydatem biorac pod uwage moja silno Slaba wole do poplecznictwa, lapowkarstwa kumoterstwa i kolesiostwa to wole patrzec na rece jak by mi patrzono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym burmistrzem nie moze byc wyjadacz albo stary wilk czy lis hehe to musi byc ktos Nowy z miasta ;) hehehe pelen optymizmu, woli walki, elokwetny, szarmancki i urokliwy ! Hehe takim widze burmistrza wiec glosuje na kogos Nowego w miescie! Dosc statej nomenklatury i precz karlom ustroju ! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale frii to sa samorzadowe wiec wilku moze co najwyzej zostac prezydentem sanoka jak go wybiora do rady, a potem rada go wybierze eeee...jakos tego nhie widze wiec jestes niestety skazana sorry nie ja wymyslalem ordynacje a co do glosowania to glosuje na keczup ktory nie majac pojecia pomylil lisice z wadera, ma prerogatywy do rzadzenia, pojecia nie ma, ale za to jest stanowczy choc z drugiej strony??? wadera moze ma tez takie fajne cycki jak foxy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym burmistrzem nie moze byc wyjadacz albo stary wilk czy lis hehe to musi byc ktos Nowy z miasta ;) hehehe pelen optymizmu, woli walki, elokwetny, szarmancki i urokliwy ! Hehe takim widze burmistrza wiec glosuje na kogos Nowego w miescie! Dosc statej nomenklatury i precz karlom ustroju ! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredeczku wybieram Toledo na wójta a Prymitywnego na zastępce wójta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wybrane? :D Więc: na radnych to takich walecznych wybiorę. Co to bronić czci naszej wioski nie będą się bali. Puszyściak, Rycerz i Noweusz jako Ci którzy podnieśli rękawicę im rzuconą. Żeby zasada parytetów została zachowana dorzucę tu jeszcze waleczne kobiety Kotkę i Kuszę. Na wójtową Frii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Kimkolwiek bedzie wojt pisze sie na jego sekretarke;) kawa mi wychodzi...czasem:D co do radnych wybieram takich ktorzy zadbaja o nasze latarnie:-P byle nie parki;) krzaki musza byc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wójt to kredek radny Koke dla rozweselenia sesji wierszem powie sekretarką Awaria kochanica prymitywnego burmistrzem Toledo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy.. widzial kto na wsi kawiarnie? ;) .. wojt moze byc, ale nie u nas.. u nas tylko prezydent :classic_cool: prezydent kawiarni - pan prof dr hab psychologii WILK :classic_cool: i zadne forum nam nie podskoczy.. prezydent zalize wszystkich :P.. albo ustanowi zasady podskakiwania ;) jestem ZA, poniewaz to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. hej ty .. tam.. ja nie ustawiam do pionu i poziomu.. za leniwa jestem. nie nadaje sie do dzwigania ciezarow 😴 moje slowo mowi za mnie.. a ludzie sie sami pionizuja ;) .. albo poziomuja 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym calym balaganie zapomnialbym o Zysiu Rogali Buleczce;) a wiec Zbynio na Soltysa topikow niechcianych i Nie udanych wpisow bo to jego krolestwo:) Zbyniu Rogal soltysem tysiaclecia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się tak rozdrabniać będziemy to wyboru nigdy nie dokonamy :P I pytanie mam o to kto tu głosy liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×