Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

A ja byłam na piwie z fajnym kolegą, a wy siedziałyście w międzyczasie na kafe

Polecane posty

Macie tu ładny tekst utworu muzycznego, poetycki: Z głębi ran, w blasku hord, Idzie czarny król – Abaddon. Nad nim krąg siedmiu głów Sprzęga czarci gniew w płomień. …I stanął smok Przed mającą rodzić niewiastą, Ażeby, skoro porodzi, Pożreć ją, dziecię, jego raj. Z głębi ran, z chaszcz i nor, Zemsty nadszedł czas i przemoc. Śmierć za płacz, płacz za śmierć, Śmierć za diabła krew przelaną. …I porodziła tyrana z żelaznym berłem, Lecz porwał go Bóg spod zębów wyzwoliciela. Wzniósł Abaddon stary miecz, Plunął w piach: „Wojna, psie!”. Ognisty diament spadł i lud w obawie ukląkł, Wraz z nim potomstwo Jej. Zemstą płomień i bat, płomień i bat. Z czarcich hord, Ognisty diament spadł i lud w obawie ukląkł, Wraz z nim potomstwo Jej. Zemstą płomień i bat, płomień i bat. Czarna postać rozdaje śmierć. Śmierć i płacz, śmierć i płacz, Czarne widmo rozpala miecz. Śmierć i płacz, śmierć i płacz, Czarne widmo rozpala miecz. Śmierć i płacz, śmierć i płacz, Czarne widmo kieruje miecz w niebo. Śmierć i płacz, śmierć i płacz, Zemsta piekieł dopełnia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z czego się cieszysz pijaczko? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo...nawet patologia potrafi pisac: ) przecwelił cie ten kolega geksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udowodnij, ze bylas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszan vel Zdzisław Łopatka to pedał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie tak często jak ty. I do pracy też nie chodzę podpity, jak ty na zajęcia - owszem, trudno tego nie nazwać patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22: 00 jeszcze nie ma a ty juz w domu -i czym sie chwalisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak często jak ja? tak samo często jak przeciętna osoba w moim wieku, a nawet mniej, bo jestem nerdem i najlepiej spędza mi sie czas grając w gry komputerowe :P "I do pracy też nie chodzę podpity, jak ty na zajęcia - owszem, trudno tego nie nazwać patologią." A wiesz że w francuskich szkołach w stołówkach jest podawane wino? i co o tym powiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"22:00 jeszcze nie ma a ty juz w domu -i czym sie chwalisz" w sumie, to nie przypominam sobie, bym kiedyś siedziala w barze do np. 3 w nocy, więc w miare normalnie normalnie jestem w domu :P zresztą obecnie noc sie zaczyna o 16/17 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezależnie bod pory roku noc zaczyna sie od 22 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego udowodnij? x bo wydajesz jakas kosmitka, ze musisz sie chwalic czyms tak normalnym pod sloncem. Dlatego stwierdzam, ze wcale tam nie bylas, albo jest to dla Ciebie jakim swietem, bo nigdy nie wychodzisz:p hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noc sie zaczyna o 16:00 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no udowodnij,nie potrafisz bo nie bylas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo wydajesz jakas kosmitka, ze musisz sie chwalic czyms tak normalnym pod sloncem. " Chwale sie BO MOGĘ, zeby sfrustrowanym kafeteryjnym zamulaczom nolifowym bylo smutno :P jakbym napisała mieszkancom Etiopii "hahaha lamusy, dzieci z afryki, a ja dziś JADŁAM a wy siedzicie głodni z wzdętymi brzuchami" to też byś stwierdziła że jedzenie to dla mnie święto bo nigdy nie jem, albo kłamię i wcale nie jadłam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oooo...nawet patologia potrafi pisac: ) przecwelił cie ten kolega geksie? xxxx Ten tekst jest Kaśki. Autorem jest Roman Kostrzewski. Kaśka nigdy nie osiągnie takiego poziomu. Kaska: A wiesz że w francuskich szkołach w stołówkach jest podawane wino? i co o tym powiesz usmiech.gif - Mocno rozwodnione wino, zapomniałaś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten tekst jest Kaśki. *Ten tekst NIE jest Kaśki miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj krecisz krecisz, i nie rob z jendego wyjscia takiego wdarzenia jakby poleciala na ksiezyc, co za kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli to ty na tej minaturce, to nawet lepiej ze nie wychodzisz z domu :O wybacz, ale obudzias uspiona wredote we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×