Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadijaa

POMÓŻCIE!!

Polecane posty

Nie chcę opisywać całego problemu ze szczegółami ale krótko jak tylko można nakreslić sprawę. Sprawa dotyczy mojej rodziny, mojej siostry. Moja siostra ma 11-sto letnie dziecko (syn) z poprzedniego związku, jest teraz w małzeństwie z innym mężczyzną który uznał dziecko prawnie. Jest jego ojczymem. Problem tkwi w tym , że mężczyzna "gnębi" mojego chrzesniaka fizycznie i psychicznie, przezywa go, ze jest debilem, bezmózgowcem, kretynem itp mój chrzesniak sobie to notuje. Dziecko chce uciec z domu, mówi mi to, płacze nie chce wracac do swojego domu. Poprzednia wychowawczyni w szkole zauwazyła juz problem. Moja siostra praktycznie nie reaguje na te sytuacje. Dla niej liczy sie tylko jej mąż. Nie chce podwazac jej racji jako matki ale co moge zrobic w sprawie mojego szwagra, który jest brutalem i nie liczy sie z nikim i z nikim. Ja mieszkam z moimi rodzicami czyli dziadkami małego, mój szwagier zabronił mu sie z nami kontaktowac. :( Jestem naprawdę w desperacji bo sytuacja jest naprawdę poważna a ja nie mogę zostawic dziecka które prosi mnie o pomoc i które mówi ze sobie cos zrobi jesli mu nie pomoge. Bedę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zglos to do opieki spolecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana. tez myslałam o opiece społecznej. Z jednej strony moja siostra z która przez to wszystko i tak nie mamy dobrych stosunków a z d drugiej strony dziecka proszące o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×