Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Userr02x

Ciągłe zmęczenie, senność, brak pamięci, bóle mięśni, głowy, brzucha...

Polecane posty

Gość gość
Witam. Jeśli chcą Państwo zadbać o powietrze w domu lub biurze zapraszam do naszego sklepu zdrowepowietrze.pl. Prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy oczyszczaczy i jonizatorów powietrza dzięki, którym pozbędą się Państwo z powietrza wirusów, bakterii, pleśni czy przykrych zapachów. Dzięki takiemu działaniu można znacząco obniżyć lub zapobiec objawom alergii, uchronić się przed chorobami układu oddechowego, skóry czy oczu. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeczytałam wszystkich komentarzy, wybacz, jednak z Twojego opisu wynika, że możesz mieć ostry niedobór witaminy D. Diagnoza w naszym klimacie bardzo prosta, jednak przez wielu lekarzy ignorowana ponieważ badanie na poziom tej witaminy trzeba zrobić prywatnie (koszt ok 80zł). Miałam objawy bardzo podobne do Twoich, nasilały się zimną, może warto to sprawdzić? Ponoć każdy człowiek mieszkający w Polsce powinien suplementować wit D w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Userr02x
Dziękuję za kolejne odpowiedzi. Ogólnie mój stan zdrowia o dziwo się trochę sam poprawił, nie mam już zawrotów i bólów głowy, czuje się trochę lepiej choć część objawów pozostała i występuje w mniejszym lub większym stopniu. Ostatnio miałem robione kolejne badania pod kątem boreliozy: test ELISA IgG i IgM oraz Western-Blot IgG i IgM - wszystkie te testy wyszły negatywnie. Zrobiłem również ostatnio następujące badania: TSH: 4,37 (Norma: 0,27-4,2) FT3: 3,9 (Norma: 2,0-4,4) FT4: 1,31 (Norma: 0,90-1,80) AntyTPO: <5,0 (Norma: <34) AntyTG: 13,5 (Norma: <115) Glukoza w osoczu: 96 Żelazo: 190 (Norma: 33-193) Cholesterol całkowity: 184 (Norma: <190) Zgłaszałem lekarzowi, że mam biały nalot na języku i miałem też robiony wymaz z języka i wynik jest: Candida sp. (dodatni) + Tak to wygląda na tą chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ja jestem zawodowym sportowcem, u mnie regeneracja to podstawa, bez tego nie ma postępów w treningu. Na zmęczone mięśnie, czy podczas leczenia kontuzji używam Magneton Max ( www.140longlife.eu/magneton-max ). Najbardziej profesjonalny generator pola magnetycznego i fal Schumana w obiegu. Z tego co wiem, to jeszcze paru znajomych kolarzy też z tego korzysta. Choć nie każdego stać to prawda, ale moim zdaniem ta inwestycja się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nadal do ciebie nie dociera, że masz niedoczynność tarczycy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaWider
Na pamięć i koncentrację polecam oczywiście http://pl.formentorplus.com/ sama brałam te tabletki i uważam, że są genialne jeśli chodzi o pożywkę dla mózgu. Od razu mi się lepiej pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakawa
Ludzie dalej nie rozumieją, że jeśli chcą się czuć normalnie to muszą się badać i prowadzić zdrowy tryb życia. Ja ostatnio miałam podejrzenie zespołu jelita nadwrażliwego, na szczęście po badaniach u doktora Sławomira Kilka okazało się, że wszystko jest w miarę ok. Wizyta przekonała mnie jednak o tym, że tryb życia trzeba zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze czujesz sie lepiej ale na wszelki wypadek chcialam zasugerowac (jesli oczywiscie nadal potrzebujesz) dwie drogi. Po pierwsze zrob test na HIV (ten wirus moze dawac bardzo rozne objawy. Obecnie w USA sugeruje sie robienie tego testu w przypadkach szeregu niewyjasnionych objawow chorobowych (nawet chorob oczu itd.). Po drugie slabosc w miesniach i zawroty glowy - badal Cie neurolog w kierunku stwardnienia rozsianego? Powodzenia i zycze oby to nic powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda to na tarczycę, masz też z pewnością zakwaszony organizm / Twoje objawy/ . POlecam przejść na dietę bogatą w warzywno-owocową "bombę" . Z całą pewnością sobie nie zaszkodzisz, jedynie pomożesz, poczujesz się lepiej juz po kilkunastu dniach picia takich soków. Najlepsze są z wyciskarki, ponieważ zachowują max ilość witamin, fitosubstancji i enzymów. Odkwasisz organizm i doładujesz go witaminami. zajrzyj tu http://terapiasokami.pl/wyciskarki-jednoslimakowe razem z urządzenie doatniesz tesz diety o jakie poprosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynkso
Czy ktoś wierzy, że odpromienniki mogą pomoc w skoncentrowaniu się? No i w walce z depresją. Bo znalazłam ofertę takich harmonizatorów i nie wiem czy nie kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska34
Ja wierzę :) ale są podróby różne na rynku, sprawdź czy firma jest dobra i jaka opinia w sieci krąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekitka
Ja polecam firmę Creatos, produkują odpromienniki jedne z lepszych z jakimi miałam styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glorka09
Najskuteczniejsze moim zdaniem są dwa ostatnie z ich oferty, bio info 6 lub bo info 7, ale wiadomo, każdy inaczej reaguje. Ja akurat miałam mocne problemy na podłożu psychicznym, które wiązały się z nerwicą, więc też moja przemiana trwała dłużej. Ale warto było poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zrobić usg tarczycy, badanie FT3 Oraz FT4 dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11212
Witam, czy udało Ci się Userr02x odnaleźć przyczynę problemów? Mam podobne objawy, tylko bardziej nasilone gazy, nie mogę stać w miejscu bo kręci mi się w głowie. Wszystkie badania na tarczycę zrobiłem i już nie mam sił do tego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Userro2x udał się znalesc przyczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego w tym i zmęczenie, senność bóle mieśni są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorek69
też często miewam te dolegliwości. jednak z nich wszystkich najgorsze są te bóle mięśni. Na szczęście walczę z nimi plastrami naklejanymi Pyralgina lub samymi tabletkami Pyralgina. Pomagają zaraz po zastosowaniu. Jak dla mnie to idealne lekarstwo na bóle mięśniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu znalazłem przyczynę, grzyb candida , wyszło z badania , posiew języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerttt
Ja bym polecała się zgłosić do gabinetu Medica Volla. Mają gabinet w Krakowie chociażby na Moniuszki. Ja się dzięki nim wróciłam do siebie po nowotworze. Teraz robią fajną akcję z badaniami analizatorem kwantowym i badaniem wody – wszystko bezpłatnie, tylko trzeba się sprawnie zapisać. Rejestracja jest telefoniczna (tel 533310889). Ja się na to wybieram, już mam zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, jak się chcemy cieszyć dobrym zdrowiem to trzeba o siebie odpowiednio zadbać. Wysypiać się, uprawiać sporty, dobrze się odżywiać. Ja jeszcze stosuję kąpiele solankowe. Dla mnie to jest bardzo dobry sposób, żeby wzmocnić swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynalembas
Wiele objawów, o których piszesz również miałam. Przede wszystkim idź do lekarza, opowiedz wszystko i dokładnie z czym przychodzisz, wydaje mi się, że powinnaś dostać skierowanie na badanie, w każdym bądź razie ubiegaj się o nie. U mnie lekarze podejrzewali kłopoty z tarczycą jednak okazało się, że jest ok. Pomogła mi suplementacja witamin z grupy D3 oraz K które mają wpływ na układ nerwowy i kostny. Od pół roku biorę te produkty http://www.kinon.com.pl/ i moje samopoczucie zmieniło się diametralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Energetyk bardzo smaczny bez aspartamu strasznie szkodliwego to www.darkdog.com.pl Podaję od razu stronę, bo tam masz krok po kroku skład opisany. Wiem z dobrego źródła, że wielu profesjonalnych zawodników wspiera się tym energy drinkiem, bo ma minimalne skutki uboczne przy długoterminowym stosowaniu. Do tego certyfikowany pod względem GMO (wolny od chemicznej i genetycznej obróbki). W tej branży to się naprawdę rzadko zdarza. Dla mnie numer jeden na rynku. Szkoda, że jeszcze nie we wszystkich sklepach można kupić. Naturalny smak pod względem napojów energetycznych spotkałem tylko z Dark Dogu. Jak macie podobne polecenia to chętnie przyjmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście za większość twoich objawów może odpowiadać problem z tarczycą, powinno się ją dokładnie przebadać. Polecam doradzić się na http://sanitera.pl to bardzo pomocne i przyjazne miejsce w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyeliminowaniu problemów zdrowotnych (badania) postawiłabym na naturalne metody i sposoby radzenia sobie z przewlekłą sennością i zmęczeniem. Codziennie olej z wiesiołka w kapsułkach (najlepszy polski Gal_, do tego imbir, żeń-szeń i suplementacja magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMaj
Ja na twoim miejscu jak najszybciej bym skontaktowała się z lekarzem bo może coś gorszego z tego wyjść. Ja choruję na serce i często korzystam z konsultacji kardiologa przez serwis medivio szybko i bez kolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinj
Na http://medivio.pl/ tak jak piszę poprzedniczka możesz porozmawiać o swoich dolegliwościach z lekarzem, zawsze doradzi co i jak, powie jakie badania zrobić, wypiszę leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatass
Moja znajoma to nie za dobrze trafiła z inhalatorem. Ponoć buczy mocno i do tego bardzo wolno podaje lek. Ja mam Sanity Alergia Stop i działa bez zarzutu. Jest cichy, kompresor nie dudni tak jak u tej koleżanki. Średnia prędkość inhalacji jest na poziomie nie słabszym niż 0,3 ml na minutę. Także cały zabieg specjalnie dużo czasu mi nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×