Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

Ja jestem winna, całemu złu na tym świecie, ale nie słodka, co to to nie😴 A ja mogę zaśpiewać, ale mogę tylko pogorszyć nastroje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie poszukuję Słodko winnej, a nie wiem pod jakim nickiem teraz pisze, jest może tutaj?😘 Słodka wiem, że się gdzieś wkręciłaś, niby zmieniając osobowość, ale ja chcę Ciebie prawdziwej, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna nie wpychaj się, nie słuchaj jej, to ja jestem słodka a ona winna, podzielimy się nagrodą gościu. W końcu moje cycki jej dupa to sprawiedliwie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna bo to jest metamorfoza totalna i jeszcze bogate będziemy :classic_cool: To co gościu? Piszesz się na mały deal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasko niech szuka dalej. Ale ta dziewczyna byłaby głupia jakby się ujawniła Wpadło mi parę słów o niej.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że nie będę bogata i nie dostanę pucharu? :-o A ja już zamówiłam na allegro mysie majteczki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieber miewa się dobrze? Wyczesany z brylantyną? Czy lubrykantem? Zawsze mylę te dwa pojęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości Wilk juz niestety wrócił do wielkiego miasta z gór. O czym dzis pogadamy? Proponuje teraz godzine o ojczyznie a od 13 o ostrym nieskrepowanym seksie od tylu. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekam na tę ostrą w słowach opowieść o Nobliście Boberze. Słodko gorzka, jak zapłacą to mogę być ;) 97 Tobie też się zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ch/uj ktoś szuka słodkiej?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×