Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

Gość gość
Bledny gościu nie udawaj że mnie nie znasz tak publicznie dziękuje za eski tylko czytaj dokładnie co do ciebie pisze misku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się wyrabia? Błędny kocyk mój i to co z nim związane tez moje:-) ale nie martw się gościu na szczęście ja tu ślubu brać nie zamierzam wiec jak mnie w kręca to go ubije jak .... prosiaczka na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiernie zaczekam na Ciebie Rycerzu. :) Choć wizja pewnej polany jest interesująca, czy ja wiem, obalisz mit Wielkiego W i co wtedy? Kto będzie straszył? Wyczekuję sikorek choć same wróble widzę ale one chyba do kogoś innego skierowane ;) Tęsknię :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Pewna jestem jesteś gimbaza po twoich śmiesznych wpisach wygląda na to gimnazjalistko 😭😭 Tyś oczadział?:O Za moich czasów to było 16 lat podstawówki😴 Ato dlatego, że każdą klasę robiłam razy 2. No, żeby jasność była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee ja za depilację dziękuję ... juz to ogarnęłam dzis:-) ale mogę farbowac włosy pić....cole grać w zgadnij kto to zjeść pizze i obgadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolloo
Witaj Tabasko *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna jak masz ze sobą Biebeta to piżamka zbędna. To się złożyło, włosy robiłam wczoraj, tylko ta depilacja :( taka sytuacja. Ale te obgadywanie :D to czystko kobiece zajęcie. Najlepiej jakby to były pikantne szczegóły o innych, byłych księżniczkach i damach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Tabasko, depilacja najważniejsza. A bober na tą propozycję zastygł w bezruchu. Pani Nowa, ja też nikogo nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, kurde, kurde... Sądziłam że ja posłucham. Pewna nam opowie. Ona zwiedza świat, poznaje arystokratów, występuje z boberem... Ta to wiedzie życie. Apollo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy znam ale są przeze mnie lubiani wszyscy wiec ..... ale była kiedyś kaczka co u fryzjera prosiła o kilo sera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apollo zwiał. :-o nic w tym dziwnego. Czas karmienia nastał. A przeczytałam dzisiaj że podobno kucharze są najgorszymi kochankami. I tak mi głupio, że Rycerz ściął głowę naszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Nowa, a gdzie Twój Zimny? Co Was tak na sobotę pozostawiali bezboszniki:O? Toż to o pomstę do nieba zawołuje😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×