Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

EEE głupty. Mój kucharz dogodzi i duchowo i cieleśnie.;) A za co Twojemu kucharzowi głowę ścięto? bom nie w temacie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyruszył na wyprawę a ja grzecznie czekam:-) No może nie grzecznie ale wiernie a jak się dowiem o czymś jak o np pani M i A i Siatkówki to.... w święta jemy swiniaczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz za dużo wymagała od kucharza a on prosty chłopak był i rycerz księżnej go .... i ja podejrzewam ze to jakaś eliminacja konkurencji byla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ aż tak brutalna?😭. Toż to rozbój w biały dzień. Gdzie ten rycerz? ja go skrócę, wybierajcie o co, o głowę, czy genitalia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie trza bo jeszcze nic się nie dzieje:-) Ale mnie tu słuchy dochodzą wiec musi się wytłumaczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stop! Nie zgadzam się na obcinanie, szok. Wysłuchałam pieśni. Czy tam jest przekaz podprogowy? :D Ach świniaczka na święta? to jak dobrze pójdzie to dwa. Zobaczę jak po wyprawie wyglądać będzie :P jakieś sznity na plecach, ślady szminki na zbroi... wiem, że zrzuci winę na smoka, tylko czy smoki się malują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co moje to moje tylko czy rycerz tez podziela moje zdanie:-) Tabasko smoki się nie malują ale można je pomalować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
997 mam nadzieję że tylko smoki spotka bo jeśli księżniczki to ma przesr.. Jak włosięta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
bry🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jak tam wlosienta? jak tam tęsknota gdziesz zimny dran? gdzie ciz gdzie są moje kluczyki do konia gdzie są drzwi do lasu dlaczego trawa jest zielona ..... eeeee chyba sie zagalopowalem tyle pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledny tobie ciągle stoi Tabasko słabo się stara hahaha masturbacja cię znowu czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×