Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam dopiero 30 lat a juz mam dwa zęby leczone kanalowo ma ktos tak z was

Polecane posty

Gość gość

wiem ze to masakra ze w tym wieku juz dwa kanaly robione i to zeby na przodzie dwie jedynki.. od stanu zapalnego jednego zepsul mi sie kanal drugiej:( i az dwa mam kanalowo robione.. wiem ze to bardzo zle..i ze czekaja mnie klopoty zdrowotne... naczytalam sie jak złe jst leczenie kanalowe dla zebow i potem tylko problemy ..i krotsze zycie oraz gorsze zdrowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne :D ja mam 29 lat, jestem kobietą i prawie wszystkie zęby mam leczone kanałowo i plombowane. Na pierwszy rzut oka moje zęby są dość ładne, ale na zdjęciu panoramicznym widać, że prawie każdy jest wypełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury gadasz 30 lat to poważny wiek . Sądzisz , że ludzie mają zdrowe zeby do konca życia ? Tylko ci ktorych nie atakuje próchnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo słabe zęby i juz 5 bylo leczonych kanałowo, na szczęście same z tylu (nie mam jeszcze nawet 30stki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Masz JUŻ 30 lat a nie dopiero....W tym wieku już często zaczynaja sie klopoty ze zdroweim, jeśli wczesniej o siebie sie nie dbalo. Aczkolwiek 30 to zaden wyrok, jednak pewne zaniedbania powoli wychodza. 2. Znam mase osób w w ieku 17-30 lat, ktore WIEKSZOSC zebów maja leczone kanalowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby miec zeba leczonego kanalowo to trzeba wybitnie nie dbac o zeby a jeszcze zeby przednie miec leczone kanalowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz co mowisz gosciu z 10:04, wszystko zalezy od genetyki, dbanie o zeby to moze z 5% caloksztaltu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×