Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy uderzenie pasem w tyłek boli?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 28 lat i nurtuje mnie jedno pytanie, czy na prawdę uderzenie pasem w tyłek tak strasznie boli? Ja nigdy nie zostałam uderzona w ten sposób i stąd moje dziwne pytanie :D Niejednokrotnie słyszałam jak koledzy czy koleżanki mówili, że dostali pasem po tyłku i nie mogli na nim siedzieć. Czy to na prawdę, aż tak bardzo boli? Proszę o odpowiedź osób, które wiedzą co nie co na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemiło jest dostać pasem ale miło dostać kootasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo! dostawałam pasem wiele razy w dzieciństwie (ojciec bił mnie odwrotną stroną aby bardziej bolało) ale najbardziej bolały mnie uderzenia matki która nader często używała tego typu argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki to jest ból? Szczypanie, pieczenie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw szczypie, a potem tylek sie robi gorący, i jakby znieczulony. Na drugi dzien boli i ma sie siniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to wpłynęło na ciebie, czy własnie z tego powodu jesteś taka chamska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ćfoku facetem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utnie.pl/xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet siniaki? :O Na całym tyłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na calym, jak sie wyrywalem to i nogi posiniaczone mialem . Lala mnie matula ,ale niedobry bylem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na drugi dzień tyłek też szczypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowie się ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli i to strasznie, zwłaszcza na goły tyłek i jak pas jest skórzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci mogę zlać pasem to będziesz widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tata lał tak mocno ze mam niedowład prawej dolnej kończyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odrazu po laniu tyłek piecze i szczypie po paru godzinach robi się ciepły i jakby znieczulony następnego dnia pręgi bolą i pojawia się problem z siadaniem wiem to bo sam w dzieciństwie wiele razy dostawałem lanie pasem na goły tyłek od rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Tak, lanie pasem bardzo boli, po każdym uderzeniu mięśnie całego ciała napinają się na chwilę. Najbardziej bolą uderzenia w górna część tyłka, bliżej pleców. Ból to pieczenie i szczypanie, pojawiają się siniaki i ciezko się siada. Efektów dodaje głośny trzask kiedy pas spada na pośladki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kamilka grzeczna już

Oj boli i to bardzo. Mnie jednak najbardziej bolały uderzenia spadające na dolną część pośladków bo wtedy bardzo długo czuje się lanie przy siadaniu. Nieraz zastanawiałam się jak można opisać ból przy laniu pasem. Ostatnie lanie dostałam jakieś 15 lat temu i to co mi przychodzi do głowy to szczypanie, pieczenie, swędzenie, czyli takie mocne pociągnięcie. Ja zawsze dostawałam od ojca na goły tyłek lanie. Bił zawsze tym samym szerokim skórzanym pasem od spodni. Trzask to był głośny zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ból tyłka w trakcie lania na goły tyłek to pieczenie i szczypanie. Najbardziej bolą uderzenia zadawane w dolną część pośladków. Najgorzej jest na 2 dzień po laniu kiedy pręgi na tyłku robią się sine wtedy się ciężko siedzi. Sam dostałem od rodziców w dzieciństwie i pisze to na podstawie własnych doświadczeń 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee

Dostawałem kiedyś pasem więc wiem że to boli. Z perspektywy czasu zastanawiam się jak można stosować przemoc wobec dziecka. Przecież przez to zostaje uraz z dzieciństwa. Rozumiem jeszcze jak rodzic da klapsa w tyłek żeby dziecko wiedziało co źle zrobiło ale bicie pasem z agresją jest złe i nie powinno to mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaq

podczas lania tylek mocno piecze i szczypie i robi sie bardzo goracy. to jak bardzo boli zalezy czy dostajesz na goly tylek czy na ubranie oraz jak tylek jest wyeksponowany, na wypiety boli znacznie mocniej. kazdy jednak inaczej odczuwa uderzenie pasem w tylek. jedno czy dwa uderzenia pasem da sie spokojnie przezyc, gorzej przy wiekszych ilosciach. aczkolwiek duzy wplyw na odczucia ma pas jakim ma sie dostac, podobno wezszym boli bardziej niz szerokim, ale nie wiem bo dostawalam tylko szerokim pasem. po laniu tylek boli bardzo, pozniej pojawiaja sie bolesne pregi na tylku i czuc przy siadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Gruby pas głębiej przenika mięśnie pośladków, mocniej je masakruje wewnątrz i efekty lania czuć dłużej. Cienki pasek powoduje bardziej powierzchniowe urazy, ale też jest bardziej elastyczny, dzieki czemu zawija się na pośladkach i równiez powoduje okropny ból. Jak to się mówi, cienki pasek mocniej ciągnie. Pierwszych kilka uderzeń da się znieść z zacisnietymy zębami, ale następne wywołują już płacz i krzyki, nad którymi się nie panuje. Na tyłku pojawia się gesia skórka, pregi maja kolor fioletowy, tylek potrafi spuchnac a przez kilka dni można mieć siniaki. Efekty mocnego lania czuć nie tylko przy siadaniu, ale też podczas chodzenia. Ostrożniej stawia się kroki bo mięśnie i skóra zbitej pupy pracują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola-lola

tez dostawalam lanie pasem. jednym szerokim pasem. musze przyznac ze bolalo. o ile 2 pierwsze pasy byly w miare znosne to kolejne byly coraz gorsze bo pas ladaowal w miejscach w ktorych juz ladaowal i potegowal bol i placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola-lola

tez dostawalam lanie pasem. jednym szerokim pasem. musze przyznac ze bolalo. o ile 2 pierwsze pasy byly w miare znosne to kolejne byly coraz gorsze bo pas ladaowal w miejscach w ktorych juz ladaowal i potegowal bol i placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tyłek w trakcie lania pasem boli szczególnie bolesne są uderzenia w dolną część pośladków. Pas pozostawia po każdym uderzeniu czerwone pręgi które mocno szczypią i pieką.ból wywołuje krzyki i płacz.odrazu Po laniu tyłek piecze i szczypie i jest czerwony później  stają się sine i czuć ból tyłka przy siadaniu oraz przy chodzeniu. Tyłek po laniu boli ok 4-5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2019 o 15:02, Gość Gość Kamilka grzeczna już napisał:

Oj boli i to bardzo. Mnie jednak najbardziej bolały uderzenia spadające na dolną część pośladków bo wtedy bardzo długo czuje się lanie przy siadaniu. Nieraz zastanawiałam się jak można opisać ból przy laniu pasem. Ostatnie lanie dostałam jakieś 15 lat temu i to co mi przychodzi do głowy to szczypanie, pieczenie, swędzenie, czyli takie mocne pociągnięcie. Ja zawsze dostawałam od ojca na goły tyłek lanie. Bił zawsze tym samym szerokim skórzanym pasem od spodni. Trzask to był głośny zawsze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robie lanie sama sobie plastikową deską z zestawu kucharza nagrywam filmy i je potem oglądam ale ich nie wrzucam są prywatne i robię film przed 20 uderzeń i po 20 uderzeń szerwony jak burak a robię to na strychu       i pasem i ręką też   mam swój pasek jest gruby i bardzo nim boi    🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli lanie pasem na goły w dolne części pośladków ciągnący szczypiący ból tyłek po laniu jest czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×