Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darecki

Pieniądze zamiast Prezentu Urodziny

Polecane posty

Witam Wszystkie Panie, mam mały problem i chciałbym się Was poradzić, oczywiście jeśli chcecie to mnie zwyzywajcie ale wolałbym kulturalne wypowiedzi, nie muszą być miłe, ale zachowajmy szacunek do siebie. Więc chodzi o to że chciałbym zorganizować urodziny (22), zrobiłem to dwa lata temu i kosztowało mnie około 1800złotych, na średnio 25osób, w tym roku za zarobione pieniądze przez sezon (student) postanowiłem sobie kupić samochód i zostało mi mało na resztę, lecz bardzo zależy mi na imprezie urodzinowej, moim pomysłem jest po prostu w delikatny sposób powiedzieć zaproszonym że zamiast prezentów wolałbym pieniądze, mówiąc wprost że nie wymagam 100 czy 200złotych, tylko po prostu żeby się impreza chodź trochę zwróciła, mówimy o kwocie 50-30złotych, planuje żeby na głowę przysługiwało średnio 0.5litra wódki, po parę piw, oczywiście przekąski, napoje, jakieś chipsy i wgl żeby było co zjeść. Moim pytaniem do Was, Drogie Panie, jak Wy byście zareagowały? Czy to dobry pomysł? Ps. Moim celem jest to żeby wszyscy się dobrze bawili nie wydając dużo pieniędzy. Jestem w stanie od siebie dać około 500złotych. Gości około 30, samo mieszkanie to koszt w granicach 400złotych. Proszę o swoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobry pomysł, plusem jest to ze nie musza sie głowic co mogli by Ci kupicz czego nie masz a czym bys sie zachwycał... kasa to zawsze dobre wyjscie z prawie każdej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to dobrzy znajomi czy przyjaciele od lat, to na pewno mozesz poprosić o pieniędze tak, jak to napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×