Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Słabe tętno płodu w 7 tygodniu ciąży

Polecane posty

Gość gość

Kochani mam ogromny problem i chciałabym się Was poradzić. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Podczas pierwszej wizyty u ginekologa, pani doktor zrobiła mi usg (to był początek 5 tygodnia) i wszystko było ok, tzn wielkość płodu bo serduszka jeszcze nie było słychać. Miałam zgłosić się za tydzień na wizytę i tak też się stało. Niestety pani doktor miała dla mnie złe wiadomości, tętno mojego dzidziusia było za słabe jak na 6 tydzień, ok 60/min. Dostałam duphaston na podtrzymanie ciąży i zakaz jakichkolwiek wysiłków. Mam się zgłosić do pani doktor w środę na kolejne usg. Niestety w międzyczasie dostałam krwawienia ze skrzepami. Przeraziłam się i pojechałam do najbliższego szpitala. Pan ginekolog mnie przebadał, na szczęście krwawienie nie pochodziło z macicy tylko z pęcherza (dostałam poważnego zapalenia pęcherza) ale niestety pan doktor nie miał dla mnie również zbyt dobrych informacji. Mój dzidziuś pod koniec 7 tygodnia rozwija się tak jakby był dopiero w początkach 6 tyg, poza tym pan ginekolog słyszał tylko wolne, pojedyncze uderzenia serduszka czyli jest gorzej niż było... Powiedzcie mi czy ktoś miał podobną sytuacje? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja, że donoszę tę ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×