Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niki1986aa

Poród w Norwegii

Polecane posty

Gość Niki1986aa

Mam pytanie, Czy któraś z Was rodziła w Norwegii lub innych krajach Skandynawskich? Lub znacie kogoś kto rodził? Mieszkam w Norwegii i mam zamiar tutaj rodzić. Jak tu jest z porodem ? Czy jest znieczulenie ? Cesarka na życzenie ? Komfort i osobne sale? Chyba tutaj lekarze nie zwlekają z cesarką do ostatniej chwili jak w Polsce? Czy stosuje się tutaj rutynowe naciecie krocza ? kleszcze i Vacuuum jak w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CC na zyczenie nie ma,lekarze zawsze daza do tego by rodzic naturalnie,oczywiscie jesli sa wskazania do cc to ja wykonuja.Sale mialam osobna z lazienka tv i internetem,maz byl caly czas przy mnie,ciaze prowadzi polozna hmm nie wiem co Ci jeszcze powiedziec,a znieczulenie masz na zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma rodzila, warunki rewela, ale strasznie cisna na naturalny, nie 'pomagaja' żadnymi masazami szyjki itd (i w sumie dobrze). Najlepiej zawitaj do szpitala, tam Ci wszystko pokaza i odpowiedzą na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×