Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubek ciepłej kawy

No i jesień ...

Polecane posty

Gość gość5
jakich majtek? jestes pewien, ze pod moim biurkiem siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
zawsze przygotowana i oczekująca okazji szparka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
Ja kupuję wyłącznie polski węgiel, jest wysokokaloryczny! Inne są może i tańsze,ale kiepskie! Co mi z nizszej ceny, jak wypala się szybko i nie do końca. Ponadto trzeba wsperać nasze górnictwo, a nie obce. W innych krajach zwraca się uwagę na dobra narodowe, wspira rodzimy przemyśł, my wciąż nie jesteśmy w tej kwestii patriotami! Tak więc reasumując, tylko polski węgiel do polskiego pieca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
nie..... no to jest lepsze niz kabaret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
@ gośćwdom dziś a czegos Ty sie po mnie spodziewal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
Ale co jest śmieszne?? Moje wpisy?? Czy te o majtkach lub ich braku? Jeśli pani powyżej majtek nie posiada, to nic innego jak dowód na to, ze pali polskim węglem. Lub pali nim palacz w jej firmie, o czym nawet ta pani pewnie nie myśli teraz. No chyba, że ten pan powyżej tak rozpalił atmosferę, że węgiel ten czy ten nie jest potrzebny... Ale wiadomo, akt seksualny nie trwa wiecznie i potem jak człowiek ochłonie, to w piecu napalić trzeba! A jak napalić, to tylko polskim węglem, najlepiej z "Piasta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
Panie drogi, powyższe produkty nie są naszym dobrem natuaralnym, a więc nie ma wyboru. Aczkolwiek ja osobiście jestem za teoria spożywania regionalnych produktów, włączając w tym natuaralny rytm biologiczny oraz pór roku. Tak więc jeśli herbata, to z malin, jak kawa to zbożowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
A w kwestii owoców to już chyba każdy rozumie, nie trzeba tłumaczyć. Nawet dziecko wie, że nieporównywalnie lepsze są nasze jabłka, gruszki, śliwki itd. Oraz przetwory z nich robione. Niezastapione sa też wszelakiego rodzaju kiszonki. Niepotrzebnie zachwycamy się obcymi płodami jak u nas tyle dobra się marnuje! To nielogiczne i szkodliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
Jeszcze w kwestii cytrusów, które tak gorliwie kupują mamy swoim pociechom. Otóż nic tak bardzo nie uczula jak one! Pierwszy przecier owocowy jest z jabłuszka właśnie, z dyni itd. A o czym to świadczy? Właśnie o tym, że te owoce są najnajlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
zgadzam sie z panem odwegla w 100% no ale wracajac do mojej cipki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
Wracając do pani c..., to radzę też podejść ekologicznie. Otóż była mowa o zapachu intymnym i muszę i w tej kwestii swój pogląd tu oddać. Nie wiem jakich środków hig. osobistej zwykła pani używać, ale przestrzegam przed używaniem wszelakiego rodzaju perfumowanych żeli. Są na prawdę niezwykle szkodliwe i niszczą naturalną florę bakteryjną tego miejsca! Najlepsze jest zwykłe szare mydło droga pani.... Tak, tak proszę sie nie śmiać! A są i zwolennicy mycia bez użycia jakichkolwiek środków pieniących czyli samą letnią wodą lub naparem ziołowym, np. z rumianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
Muszę jeszcze dodać, że każdy prawdziwy mężczyzna doceni naturalną woń pani ciałą a nie jakiś tam aromat typu mleko i miód (sztuczny). Oczywiście należy utrzymywać bezwzględnie czystość tego miejsca jak i pozostałych części całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
@odwęgla dziś bialy jelen jest mi dobrze znany, ciepla woda rowniez :) no ale jak sie tak bez majtek siedzi, a rozni goscie obiecuja rozkosze... Mokro sie robi, a jak mokro, to zaraz aromatycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napoleon przez tydzień nie kazał się myć Józefinie jak do niej się wybierał osły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
No droga pani, niestety nie zawsze jak mokro to aromatycznie... Otóż całkiem niemały procent naszych pań ma właśnie ten brak naturalnej flory bakt. co powoduje różnego rodzaju schorzenia stref intymnych. Zapach wtenczas nie jest juz taki miły... Toteż namawiam na szczególne zwrócenie uwagi czym sie odżywiamy i czym myjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
Oczywiscie moje porady tyczą się obojga płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwęgla
To ja się oddalam, bo zdaje się że opadły państwu emocje w wyniku moich wypowiedzi. Ale proszę podejść z powagą do problemu, bo gdyby każdy doceniał w pełni co posiada, to nie było by zapędów by sięgać po obce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi baba do lekarza. Ten ją zbadał, a że był to lekarz prywatny, to przyszło w końcu do płacenia. Baba zaczyna się rozbierać i powiada: - Nie mam przy sobie pieniędzy, więc zapłacę panu w naturze. Lekarz podrapał się po głowie i pomyślał: - "No cóż, skoro nie mogę dostać pieniędzy, dobre i to". Przed przystąpieniem do pobrania opłaty, jednakże spojrzał na babę i zapytał: - Zaraz, zaraz. Czemu ma pani taki czarny brzuch? - Aaa, przed chwilą płaciłam za węgiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
dobra, odechcialo mi sie.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Halo - mówi Kowalski. Panie doktorze, proszę natychmiast przyjechać, ponieważ moja żona ma ostry atak wyrostka robaczkowego! - Spokojnie panie Kowalski. Dwa lata temu osobiście wyciąłem pańskiej żonie wyrostek robaczkowy. Czy słyszał pan kiedyś, aby człowiekowi po raz drugi pojawił się wyrostek? - A czy pan słyszał doktorze, że u człowieka może się pojawić druga żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ kotka wszystkiego, jeszcze godzine musze tu odsiedziec. Czy ktos jeszcze ma poczte onetu? Chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... syzyfowa praca :) ale niestety bez niej ani rusz... nie wiem czy onet chodzi czy nie... mnie na moim "smartphone" padlo gmail i reszta poczt, tz aap siadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
ale mi inne chodza, tylko onet nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sauna nam pozostaję aby się trochę ogrzać i zrelaksować ciepłem w te zimne pochmurne dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×