Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowiecjak

Jak uwieźć żonatego faceta?

Polecane posty

Gość gość
i tak oto sposobem zbłaźniliscie autorke hahahah ba dum tsssssss brawa dla panstwa, a ta tepa dzida niech s*******a prostaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w pracy nawet nie trzeba się starać- wszyscy ślinią się na widok stażystek, a w domu małe dzieci i żony świeżo po porodzie:(( bestie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i tak oto sposobem zbłaźniliscie autorke hahahah ba dum tsssssss brawa dla panstwa, a ta tepa dzida niech s*******a prostaczka xxxxxx Dziękujemy za uznanie ale gratulacje nie należą się tylko nam, autorka sama się zbłaźniła kilkakrotnie, my tylko jej to umożliwiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Czyli to że napisałeś/aś Polacy z małej i to, że zwróciłam ci uwagę świadczy o tym, że to ja się zbłaźniłam proszę cię nie rozśmieszaj mnie. Jesteś zwykłym zerem, które jedyne co potrafi to obrażać. A tu masz określenie Polaczka-cebulaczka -ciemny zaściankowy katol, nienawistny, nietolerancyjny, chamski, agresywny, pospolity przygłup, bez ogłady,obycia, taktu za to wyszczekany "wsiowy" filozof, fachura do wszystkiego, moralista, pseudocwaniak myślący że jest naj naj naj. Wypisz wymaluj ty :) Kończę temat, bo jak to powiedział Cejrowski z debilami się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
I jeszcze jedno jestem szczęśliwa i to bardzo więc na nic wasze czcze gadanie. To po waszych agresywnych wypowiedziach widać, że jesteście bardzo nieszczęśliwi bo musicie komuś dopierdolić. Ha ha ha w tym momencie śmieje się z waszego nudnego i beznadziejnego życia jak i charakteru, bo zjebany totalnie. Tylko współczuć osobom, które w waszym otoczeniu przebywają. I może taki mały cytat na zakończenie, ale bardzo prawdziwy. Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki. Więc stronię przy tym temacie od tej jednej najbardziej agresywnej osoby wypowiadającej się pod moim postem i wam tym, którzy macie swoje życie i kochacie je tak samo jak ja swoje również radzę to zrobić. Ta osoba która mnie tutaj obraża, zauważcie ile w niej agresji to się bierze stąd, że nie jest zadowolona ze swojego życia i dlatego musi dokopać innym. Jest anonimowa więc cwaniakuje, ale daję głowę, że w życiu prywatnym nie robi nic wartościowego i jest mięczakiem oraz sama uważa się za osobę bezwratościową. To jest takie oczywiste, że aż razi po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, dobranoc, skończ juz pierdolić bo z debilką dyskutować rzeczywiście się nie da Zbłaźniłaś się błędami ortograficznymi, jakąś dysonoryzacją ( nie używaj slów, których nie znasz i nie rozumiesz) Myślisz, że jesteś inteligentna, wpisując cytaty i definicje np. kto to jest hejter, no żal Zajmij się pielęgnowaniem swojego szczęścia zamiast wymyślać bzdurne topiki o uwoDZeniu ( nie uwoŻeniu) żonatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Whatever :) A cytat lubię, bo uważam że jest prawdziwy. Gdybym chciała zabłysnąć inteligencją zaczęłabym cytować artykuły prawne z których musiałam korzystać w swoim życiu aby wywalczyć słuszną rzecz dla mnie :) Gdybym była taka głupia na bank prawnicy by mnie zniszczyli i sprawę o którą walczyłam przegrałabym z kretesem(jednak tak się nie stało) a to że robię błędy nie oznacza, że nie potrafię myśleć logicznie. Mam dobrą intuicję. Mylić się- ludzka rzecz. W ortografii mogę myć kiepska, ale to o niczym nie świadczy i nie daje prawa do obrażania mojej osoby nikomu, mam inne zdolności o których możecie nie wiedzieć i to normalne, bo mnie nie znacie. A czasami lubię sobie podyskutować na forum, dlatego zaglądam tutaj, ale jak ktoś zamiast dyskusji obraża to witki opadają, bo nie po to jest to forum. A wadę o której wspomniałam wyżej mam może nazywa się ona inaczej, ale jednak jest bo gdyby jej nie było to bym nie popełniła takiego błędu nie udźwięczniłabym litery ś na ź tylko napisałabym normalnie. Trochę empatii by wam się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką masz wadę, że zamiast Hamować napisałaś CHamować ? :D Aaaa, tak tak, dysortografię zapewne też masz, biedactwo :P Skoro jesteś taka inteligentna, to nie powinnaś mieć problemu z wyrwaniem żonatego faceta, widać czegoś ci brakuje skoro musisz pytać na kafe :P Jakoś nikt się specjalnie nie wkręcił w temat, tak niemoralnie miało być a tu doopa blada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
No i zrobiłam parę błędów no co z tego na tyle ile się tutaj wypowiadałam to i tak dobry wynik jak na polskie realia. Co do tematu jak ktoś ma się tutaj wypowiadać jak odbiegliście od niego całkowicie pomyśl. Żonatych nigdy nie podrywałam dlatego zapytałam, a wierszy czy listów też nie mam zamíaru pisać. Ważne jest to co się mówi nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
A jeszcze ważniejsze są czyny nie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta tematyka jest już oklepana, codziennie we wszystkich działach jakieś wątki o żonatych, nic odkrywczego nie wymyśliłaś :D O czym tu gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiecjak
Mówisz, a to nie widziałam. Aż tak często jak ostatnio tutaj nie bywa. Nie można było tak od razu po co obrażać :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWIEŚĆ! Uwieźć to możesz kogoś wozem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×