Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zwrócić bratu uwagę?????

Polecane posty

Gość gość

Mój brat ma dwójkę dzieci (które sprowadziły mu na łeb wnuki). Syn mojego brata to taki bezrobotny leń a jego żona też nie lepsza. Raz z nimi rozmawiałam jak oni mają zamiar żyć i czy ta jego żona ma zamiar ciągle dzieci rodzić (mają już trójkę, dwóch chłopców i jedną dziewczynkę) a dziewczyna jest w kolejnej ciąży. To nikt nie uwierzy co ta dziewczyna mi powiedziała ,,mamy pomoc moich rodziców i teściów, jak Pan Bóg dał dziecko to i da na dziecko, poza tym tu się pożyczy, tam się odda'' Zamurowało mnie kompletnie. Kolejna mądra to moja bratanica..... dziewczyna samotnie wychowuje dziecko, kilkuletniego chłopca a widzę, że też wykorzystuje rodziców do opieki nad dzieckiem a do domu nic się nie dokłada, jeszcze z tego dzieciaka robią życiowego niedorajdę. Mama z babcią sprzątają dzieciakowi w pokoju a mój brat bierze, odprowadza i zaprowadza dzieciaka do szkoły, co więcej do samej klasy, żeby mu plecak zanieść. Jak ja raz brata poprosiłam o pożyczkę to mi odmówił, pewnie po to, żeby wnukom dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym sie przejmujesz , to nie Twoj problem jak bratu tak pasuje to niech tak zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij się swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, o to chodzi - brat nie pozycza autorce, tylko swoim dzieciom i wnukom... no faktycznie :/ W rodzinie o to chodzi, zeby sie wspierac i sobie pomagac, zazdroscisz i tyle, smutna zgorzkniala plotkaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo, były już na kafe wszelkie konstelacje tej bajki, a to,że tesć nie traktuje jak córki, mieszkała już z matką u teściów, brat męza lepiej traktował dziecko siostry, szwagierka za dużo dostaje od ojca . to ten sam typ pisania , wysil sie trochę, może posprzątaj w domu skoro tak się nudzisz i wiecznie wymyślasz prowo z tej samej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×