Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

slabe tetno plodu

Polecane posty

Gość gość
Autobus mam 10 km dalej co dojezdza tam do miasta i jest o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra udalo mi sie sciagnac kierowce jade do lekarza trzymajcie kciuki za moje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze istnieja takie wsie gdzie autobus jest 10km od miejsca zamieszkania? A wracajac do tematu, zamiast wyklocic sie w tym szpitalu zeby cie zotawili na patologi to wrocilas do domu? Ja bym ich tam pzabijala jak by mi tak powiedzieli i jeszcze do domu wyslali z tak niskim tetnem dziecka. Moj syn zawsze mial tetno na przelomie 140-150 uderzen na minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni powiedzieli ze nie maja porownania do wczesniejszego tetna bo nie mialo mierzone ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos bredzisz....jak na moje ,,oko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutjgyy
na moje oko to też ściema.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciema z czym sciema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialo dziecko pomiarow bo chyba bym miala w karcie wpisane co ? A lekarz by mnie poinformowal o tym ze mierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zamykam temat bo widze ze tu ludzie tylko piszs ze sciema i sciema dzieki za rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie denerwuj się bo to też ma zły wpływ na dziecko i koniecznie daj znać co się dowiedziałaś. Trzymamy kciuki za Twoje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mnie bawi jak kobiety mówią "tętno PŁODU":D przecież to fachowe nazewnictwo, zimne i oschłe. My mamy dzieci, nie płody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka na kazda rade reagują tak jak widać, każda kobieta w ciąży troszcząca sie o dziecko zrobiłaby wszystko żeby sprawdzić co jest przyczyną w tym przypadku niskiego tętna malucha, tego nie można bagatelizować tylko zacząć od dobrego lekarza ( ja do swojego dojezdzam godzinę - warto bo wiem ze jestem pod dobrą opieką)tętno pierwszy raz miałam mierzone w 10 tyg i od tego czasu na każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie znaczenie ma porownywanie, sorry ale w szpitalu Cie olali skoro dziecko ma niskie tętno powinni Cie byli zostawić na obserwacji i kontrolować, mowiąc szczerze i nie odbieraj tego jako straszenie tak niskie tetno zagraża zdrowiu i życiu malucha i jest to poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko w 10 tyg mialo 144 tętno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo,co to za gadka lekarza,ze nie ma pomiarow wczesniejwzych i nie ma z czym porownac ?????!!!!! A jak kobiefta ma nadcisnienie i wartosci przekraczajace np.160 to tez ja odesla,bo wczesniej nie miala mierzonego ????!!!!! A wpisz chocby w google- tetno plodu- to sie dowiesz,jak niebezpieczne jest niskie,bo dla mnie ,twoje podejscie wskazuje,ze albo masz cos z glowa,albo bredzisz ! Albo pomylily ci sie nazwy i liczby ! A tam,gdzie mieszkasz,to jeden jedyny ginekolog ???,!!!!! No bo juz mnie ponioslo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka polowa tektow nie jest moja ale mniejsza z tym dzidzia juz ma tetno w normie . Problem lezal po mojej stronie poniewaz ja mialam slabe cisnienie i tetno i wplynelo to na dziecko . U mnie juz jest w normie i dzidzia juz ma dobre . Prosze ze mnie nie robic nie wiadomo jak zlej matki . To moje 1 dziecko i nie mam nawet kogo sie poradzic jak sie cos dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ktos sie wcial w dyskusje,to nie dxiw sie,ze wyszlas na idiotke Ale najwazniejwsze,ze z maluxhem dobrze :-) a trollom ,nic,tylko w leb dac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×