Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pirat flapjack

czy kobiety nienawidzą mezczyzn

Polecane posty

Gość gość
Jak to po co :) Jesli zalezy ci na niej najbardziej ze wszystkich dziewczyn to urabiaj ja tak dlugo az c***adnie w ramiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako kobieta, też uważam ich za zło konieczne :/ oczywiście, są jeszcze wspaniali mężczyźni na tym świecie, ale tak naprawdę patrząc na historię i obecne czasy, to cholera wszystko kręci się wokół mężczyzn...paranoja i ileż można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chciales od niej, jesli mozna zapytac? Widze, ze jest do urobienia. Moze sama jeszcze nie wie co do ciebie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mylisz sie. Jasne, ze sa :) Zwlaszcza kobiety! Zwlaszcza te niepokorne. No ale ci juz nie zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponowałem jej to co ona sama chciała tymczasowy niezobowiązujący związek na próbę to o czym mi sama wcześniej mówiła. Trochę kontraktowo. Myślę że dobrze rozwiązanie by się trochę lepiej poznać i by spędzić ze sobą więcej czasu a przede wszystkim mieć ciekawe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn jasne ze sie da. Sorry moj blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skads to znam :) Szaleje za takim jednym ale ilekroc wspominal o zwiazku stawalam sie zimna jak Los. To jak w piosence Akurat- Kiedy blizej z toba bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lod. Sorry. Autokorekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Determinacja. Wytrwalosc. I moze troche egoizmu w sensie, zaintryguj ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jak na początku idzie dobrze warto dawać więcej jak nie to lepiej zrezygnować szkoda czasu energii i pieniędzy.Po takiej długiej znajomości poczucie wartości spada do zera i do tego już nic się nie chce. Życie powinno cieszyć a nie być Ciągłą walką o pietruszkę. Są ludzi z którymi można przeżyć dobre przygody i tacy co ciągle mają pod górkę. Pojechałem w góry na pare sam bo nie miałem z kim. zaczepiłem samotnie idąca dziewczynę. była bardzo otwarta wiec zaproponowałem jej że pochodzimy po górach razem. Jak towarzysz była balastem lecz gdyby nie ona nie było by tak Ciekawie. Postanowiłem przejść dalej parę razy ją przytuliłem nie chciała tego wiec to uszanowałem. Podziwiam ją bo mam wrażenie że jest mało takich kobiet zaufała nieznajomemu i dobrze się ze mną bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami walczac o kogos warto dac sobie czas na odpoczynek, regeneracje, cwiczenia i doswiadczenia. Walczysz o nia 3 lata? Jestes pewien, ze juz nigdy wiecej nie sprobujesz? Co do takich otwartych osob to moze nie ma ich tabuny ale sa i masz tu jeden przyklad :) Ja jestem kolejnym. Wiec zle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawila sie dobrze bo plywaliscie razem po powierzchni. Niewiadomo jakie doliny bys odkryl gdybys mial okazje poznac ja blizej lub uczestniczyc w jej codziennym zyciu przez chocby tydzien. Ot, przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten dzień jak by do mnie napisał to pierwszy raz bym jej odmówił. A ta druga osoba potrzebowała kumpla w górach. Nie wiem o co wam chodzi i czemu tak traktujecie z brakiem szacunku mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co ona ci zrobila? W jaki sposob okazala ci brak szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzez brak zaufania traktowanie moich intencji jako zło. Nie zauważaniu we mnie pozytywnych rzeczy, poprzez brak akceptacji, brak dobrego słowa. same braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię mężczyzn. To gatunek nieskomplikowany, nie pierdzieli bez końca o babskich sprawach, nagminnie nie narzeka . Pogada jak człowiek. Dla mnie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolegujecie sie dalej czy urwales znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dogadaliscie sie. Zero kontaktu tak? Dlugo juz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bys zrobil gdybys dowiedzial sie, ze ona bardzo teskni i ze tak naprawde to cie kocha tylko musiala sobie to uzmyslowic? Odmowilbys prawda ;) Tu kolo sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i kocham tych paru mężczyzn których przeleciałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przez trzy lata podgryzałeś tęsknie nać bez rozglądania się po ogródku?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×