Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość gośćjolka
Ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Bóle głowy i zawroty występują przy zatruciu kadmem/palacze/i ołowiem. Osłabienie i nudności przy tym. Jak odtruć? Według książki Jerzego Zięby : Przyjmujemy Wit C/płaska łyżeczka rozpuszczona w wodzie/do tego konieczny magnez i siarka oraz cynk i selen. Siarka jest w cebuli, czosnku, jajkach i imbiru. Selen:drożdże, jajka, cebula, orzechy. Dawki na dzień: 200uq selenu, 1-3g Wit C, 20-50mg cynku, 350mg magnezu, 600mg acetylocysteinyNAC Przyjmujemy przy tym koniecznie probiotyki aby uniemożliwić ponownie wchłanianie wydawanych metali z jelita grubego. Czyli ja robię tak:rozpuszczam Wit C, do tego dwa jajka na miękko i magnez B6 i cynk. Cebulę gotuję /ja czerwoną/przez 30min/w niedużej ilości wody. Jak przestygnie trochę to dodaje miód i cytrynę. Po kilku godzinach zlewam i popijam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
No to dalej w temacie. Bardzo pomocny wysilek fizyczny i wypocenie. Pomaga chlorella:Vitalider Chlorella albo Natural Spirulina. KOLENDRA. Parzymy 20min 4 lyzki na 1l wody WYWAR Z OWSA. 1szkl owsa na 2l wody, gotujemy 40min.Pijemy 4 razy dziennie po 1/2 szkl. HMD. Homeopatyczny lek oddtruwajacy. 40-60kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Gośćjolka ja też dziś oglądałem cały dzień .Ja Alkoholik 2003 od odcinka 1-14 i szczur w koronie zobacz sobie mną wstrząsnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Nie dasz rady stopniowo odstawiac alkoholu. Czy u Ciebie bylo juz delirium albo padaczka, omamy wzrokowe albo sluchowe? Specjalsci to radza raczej detox. A uporczywe myslenie mija na 100%. A ja pucuje piwnice. Sorki znowu mi nie pisze polskich znakow. Musze wziac nowy tablet ale przywiazana jestem do starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypucowałam domek po wymianie rur i jestem wykończona. Lubię takie fizyczne zmęczenie bo padam i śpię. Tak sobie myślę że łatwiej byłoby mi gdybym nie była sama. Ale z drugiej strony nie dopuszczam nikogo do siebie. Koło zamknięte. Mam zdumiewające zdolności przyciągania drani :). Porządny facet nie ma szans. Emocjonalnie jestem wrakiem. No to sobie ulżyłam . Już za 10 dni będzie 3 miesiące bez.. ale euforii to już nie ma. Teraz zastanawiam się dokąd zmierzam co dalej zrobić z moim życiem. Ale trzymam się i trzymam kciuki. Dobrze że mogę się tutaj wygadać i pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypucowałam domek po wymianie rur i jestem wykończona. Lubię takie fizyczne zmęczenie bo padam i śpię. Tak sobie myślę że łatwiej byłoby mi gdybym nie była sama. Ale z drugiej strony nie dopuszczam nikogo do siebie. Koło zamknięte. Mam zdumiewające zdolności przyciągania drani :). Porządny facet nie ma szans. Emocjonalnie jestem wrakiem. No to sobie ulżyłam . Już za 10 dni będzie 3 miesiące bez.. ale euforii to już nie ma. Teraz zastanawiam się dokąd zmierzam co dalej zrobić z moim życiem. Ale trzymam się i trzymam kciuki. Dobrze że mogę się tutaj wygadać i pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Sonia , nie miałam ani deliriium ani padaczki.. Bliski mnie człowiek umarł przez padaczkę bo po prostu spadł ze schodów i nic już nie było do zrobienia. .Ja wtedy jeszcze nie piłam; tj piłam na imprezach; i wydawało mi się to wszystko straszne. Jeszcze udzielałam dobrych rad .jak można doprowadzić się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Natka; oglądanie tych filmów mimo wszystko to myślenie o tym gnoju.. Ja obejrzałam dzisiaj filmik z tv Tychy, Wspomnienia Andrzeja, Ja tak nie miałam ,moja rodzina była w miarę normalma; tylko w miarę. . Do dziś pamiętam ojca który upija się sporadycznie ale w tych momentach był zawsze agresywny.. Parę takich przypadków i z kochanego tatusia zmienił się we wroga. . Umarł wcześnie; zawsze się martwił o nas;ale ja już nie potrafiłam go kochać .Najwcześniejsze jego wspomnienia; uwielbiałam go. .może powinnam zrozumieć to wszystko. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolanta555
Jola serce mnie boli jak to cztam :rodzina w miare normalna heh moja też taka była nie mam siły opowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Niezlomna, ty jak każdy wrażliwy człowiek przyciągasz drani. Niestety tak to jest. imienniczko Moja kochana. .Dawno temu , w wakacje pracowałam jako listonosz ..jeszcze wtedy chodziło się z renta po domach. .czesto ktos dawal napiwek, czasami czestowali ciastkiem, jedna pani zapytała mnie jak mam na imię, odpowiedziałam, ona na to, piękne imię ale nieszczęśliwe. Pamiętam ja do dziś. .Nie zapytałam dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Pomimo ponurej aury mam duzo energii. Wydaje mi sie, ze to dzieki regularnie branej witaminie D. Slonce w pigulce, to dziala! Soniu, jestes nieoceniona!!! Gosciu drogi, przeczytaj dokladnie, co Sonia napisala o odtruwaniu i sprobuj, nie zaszkodzi Ci na pewno, a moze pomoze choc troche. Faktycznie witamina C i chlorella sa super! Chyba na fali energii przejrze swoja szafe i pozbede sie zbednych rzeczy, bede mogla kupic sobie nowe :) Praca dopiero po poludniu, wiec mam czas. Milego dnia kochani, i jak to mowia Francuzi, courage! Czyli odwagi, wiem, ze latwo Wam nie jest, ale smutki i problemy na trzezwo sa do przeskoczenia, rzeczywistosc jest do ogarniecia, a alkohol odbiera wszelka szanse na rozwiazanie swoich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Niezlomna tak to prawda we dwujke łatwiej ale życzę Ci żebyś w końcu trafiła na fajnego faceta:-)Gośćjolka ja staram się nie patrzeć na takie filmy ale szukam poniekąd czego co pomoże mi zrozumieć ta chorobę a z drugiej strony przeraziła się tym że mogę skończyć jak ten młody bardzo pozytywny w moich odczuciach chłopak więc to taka przestroga dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich wczoraj odpłynąłem w alkoholu na chwile nie maiłem zawrotów i czułem się dobrze ale dziś to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Susan to raczej Ty jesteś nieoceniona. Poleciłaś mi przecież ten pomysł z odtruwaniem. A ja tylko cały czas zdobywam wiedzę na ten temat. Dziewczyny a co wy tam oglądacie? Na wszystko trzeba brać poprawkę. Ja pamiętam jak do nas jedna alkoholiczką przyjechała i dawała świadectwo. Czego tam nie było:orgie, hotele, izby wytrzeźwień z więzieniem włącznie. A u nas pijące kobietki normalnie drinki w domu po kryjomu. Dobrze, że już wtedy kilka lat nie piłam bo bym nie przestała. Dlatego polecam dr. Woronowicza i Annę Dodziuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisława
Cześć kochani! Nie było mnie tu cały tydzień, aż 10 stron do tyłu musiałam przeczytać. Nie mam internetu, dopiero jutro technicy przyjdą coś montować. Na razie piszę z pracy, ale nie mogę za dużo bo szef mnie podgląda. Niestety miałam załamanie w niedzielę. Pamiętam jak Deep pisał coś o murze - ja chyba pod tym murem padłam. Odezwę się jak tylko dam radę. Bez Was mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,gosciu najpierw radze nie pić ze dwa tygodnie a potem zacząć się odtruwać bo inaczej możesz sobie krzywdę zrobić -to tak na marginesie. Susan dzięki za to, że pomyślałaś o mnie w biedrze z tym telewizorem :) ale mąż chce sony a ja LG hehe a philips nie wchodzi w gre i ma być 55 cali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Soniu oglądałem dziś filmiki tego doktora Woronowicz super facet jasno i czytelnie wszystko tłumaczył jeszcze bardziej się naladowalam tym że nie chce pić chce poprostu o tym uzależnieniu wiedzieć jak najwięcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Mam problem z toksyczna mama która mnie przytłacza swoją osobą która wyrządziła mi wiel złego mam żal do niej i złość nie potrafię jej słuchać i z na przebywać a od 1.5 roku nie żyje mój tatuś a ona czuje się samotna i nachodzi mnie ciągle a ja nie mam serca jej przepędzić mimo wszystko źle mi z tym strasznie jestem nawet nieraz na siebie zła i wbijam sobie do głowy przecież to twoja mama ale ja niestety nie darzę ja pozytywnymi emocjami :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkuwam fize z synusiem, o rany, ciagle sie czegos ucze, nawet wbrew swojej woli.... Hehehe, no coz, taka dola matki ;) Jola, ja mam Samsunga, 52 cale, i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×