Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość natkapiertuszki
Susan a w jakim wieku syn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Trzymaj się Bronia. Brawo Natka. A ja Woronowicza i Dodziuk znam na żywo. I tylko takich zawsze słuchaj. Jak piłaś to wiesz przecież. Przykro mi z powodu Twojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Witam wszystkich. . Sonia; oglądam te filmy żeby chyba się pocieszyć ze jeszcze nie śpię na ulicy. Zazdroszczę kto mógł zamknąć się e szpitalu, ja nie mogę a chciałabym ..Odtruc się i zrozumieć w jakim stopniu jestem uzależniona. Bronia, mam nadzieje ze po tym wypadku juz nie pijesz. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Susan ja mam córkę 16 wiec więce wiek podobny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja wykąpałam i ostrzygłam Sisi pierwszy raz , zawsze chodziła do fryzjera ale teraz jak jestem w domu to wstyd ... Susan ja mam samsunga w swoim pokoiku ale tylko 32 cale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Yola widziałam już kiedyś ten film:-(szkoda chłopaka Soniu aż Ci zazdroszczę to bardzo mądry człowiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Yola widziałam już kiedyś ten film:-(szkoda chłopaka Soniu aż Ci zazdroszczę to bardzo mądry człowiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Yola widziałam już kiedyś ten film:-(szkoda chłopaka Soniu aż Ci zazdroszczę to bardzo mądry człowiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w przelocie! Robota, robota, robota i na co mi to? :) Dzis fizyki ciag dalszy, czarno to widze..... Jakos to bedzie.... Pedze, milego dnia, dbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
... No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laeczki, Cieszę się że jesteście. Ja dzisiaj ogarniałam prezenty gwiazdkowe. I mam prawie komplet. Życzę miłego wieczoru, oczywiście bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Kochani a ja przekazuję Wam życzenia powodzenia od mojej grupy AA, bo mieliśmy spotkanie świąteczne z opłatkiem i oczywiście o Was wspomniałam. Przesłanie ode mnie: jak będzie Wam ciężko to zapalcie świeczkę i pomyślcie, że na świecie w tym momencie tysiące ludzi jest na mitingu, mają zapalone takie światełko trzeźwości i w duchu udziela wam wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Gościu; co u ciebie? Ile pijesz i jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Może faktycznie te twoje zawroty głowy to z powodu że przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Witam wszystkich cieplutko w ten mroźny poranek :-)Soniu dziękujemy że o nas pamiętasz i nas wspierasz :-) gość się chyba ulotnił od nas :-(Niezlomna podziwiam Cię i jestem z Tobą pamiętaj razem tkwimy w tym :-) gośćJolka chciała bym byś z nami odliczala dni ale wiem że jeszcze ten czas nadejdzie i będziemy go odliczać razem :-)ja rozważam pójście do specjalisty zaczynam się coraz mniej wstydzić tego że jestem uzależniona dochodzi do mnie że jestem chora :-)Depp Ci u Ciebie ??Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Soniu dzięki, że o nas pamietasz i pozdrów grupę ode mnie :D Śniło mi się dzisiaj, że zgubiłam psa szukałam ją chyba z pół nocy w końcu mąż mnie obudził a ja patrze a sisi ze mną w łożku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Natka! Polecam najpierw grupę AA, albo kontakt z kimś kto chodzi. Oni najlepiej wiedzą co i jak. Specjalista specjaliście nierówny. Wieczorna gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim dzielnym Paniom i Panom! Deep, gdzie jestes? Ja mam dzisiaj dzien wolny, wiec czyszcze fugi, nie przepadam, ale rezultat zawsze mnie cieszy! Jakby ktos byl ciekawy, to w koncu synus nie mial dzisiaj klasowki z fizy, ale za to zglosil sie do odpowiedzi i dostal piatke :) Czyli praca poplaca! Pitko, dobrze zes swojego pieseczka znalazla. Dziewczyny, dajecie rade, jestem z Was dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka 121
Witam wszystkich jutro weekend a ja dalej w pracy dobrze ze niedziela wolna powoli myślę co na święta zrobić niestety doskwiera mi ból kręgosłupa taki ze cala lewa nogamnie boli muszę iść z tym do lekarza w końcu. W ogóle ostatnio zauważyłam że potrzebuję więcej snu aż za dużo potrafię się położyć o 20 i spać do 5, 6. A Yola ja mam telewizor Philipsa i jestem zadowolona. Suzann a Ty jak z papierosami ja już na elektroniku rok i 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, mialam wpadke, maz mnie skusil, ale juz wrocilam na dobre tory. Jola, jak trzeba dziecko nauczyc, to ja i chemii sie naucze :) Z fizyki zawsze sobie dobrze radzilam. Ale musze przyznac, ze nie chce mi sie wszystkiego od nowa uczyc... No ale jak trzeba to trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pomchmurną sobotę :) Ja dziś sprzątam sprzątam i sprzatam.Telewizora nie kupiliśmy bo mój mąż nie wie co chce :D Susana masz rację gdybym musiała to pewnie tez bym siedziała z lekcjami ,najpierw siedziałam z siostrą ,potem z synem a potem z siostrzenicą a teraz "wypadłam z wprawy " hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wie, to Ty wybierz :D U mnie sobota sloneczna u edukacyjno- gospodarcza, tzn w zasadzie nie mam za duzo do sprzatania, bo uporalam sie z wiekszoscia prac w piatek. Rano mialam lekcje francuska - angielska, bardzo sie ciesze z tych lekcji! Bede musiala dzisiaj przysiasc troche nad lekcjami z synusiem, mysle tez ze troche pocwicze, a wieczorkiem upieke mini serniczki, bo jutro mam gosci. Mniam mniam, znowu bedzie grzech :D To dla rownowagi podczaa pieczenia jakas maseczke sobie zapodam. Udanego weekendu wszystkim zycze! Ze trzezwego, to chyba nawet nie musze dodawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witajcie! U mnie pada deszcz. A ja topię smalec. Muszę mieszać nieustannie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witajcie! U mnie pada deszcz. A ja topię smalec. Muszę mieszać nieustannie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nasprątałam... w tym 4 piętra schodów ! ufff dziś o 18stej robię body detox 24, Pitko pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×