Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karina12321

Leasing konsumencki

Polecane posty

Gość gość
Taki leasing to dobra alternatywa dla kredytu samochodowego. Oferta leasingu samochodów osobowych skierowana jest do osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Udzielimy Ci takiego kredytu, zapraszamy http://japco-finanse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupa Masterlease dba o satysfakcję swoich klientów. Najlepszy leasing w wielu różnych pakietach dostosowywanych do indywidualnych potrzeb kontrahentów. W ofercie znajdują się wszystkie marki i modele samochodów obecnych na polskim rynku. Firma proponuje wiele udogodnień dotyczących obsługi, serwisu i likwidacji szkód. http://www.masterlease.pl/leasing/male_i_srednie_firmy/oferta_leasingu Zapraszamy do skorzystania z ich usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mleasing.pl , zdecydowanie najkorzystniejsze oferty na sprzęt, a przekopałem ich sporo próbujac znalezc cos dobrego do swojej firmy budowlanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytaren
Mi trafiła się dobra okazja na sprzęt gastronomiczny dzięki ludziom z platformafinansowa.pl - jednak jak oddasz sprawy w rece specjalistow to wszystko da sie zalatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerkoni
5 miesięcy temu wziąłem w leasing macbooka, a teraz zamierzam tego nowego Samsunga s8 a wszystko na warunkach oferowanych przez Platformę Finansową - jednym opłaca się kredyt, a innym leasing i jeśli o tym drugim mowa to gorąco polecam ofertę platformy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel33
Generalnie rzecz biorąc https://www.platformafinansowa.pl/ zbiera od dawna same pozytywne opinie wiele zadowolonych klientów i nic dziwnego, bo taki leasing często jest bardziej opłacalny niż kredyty gotówkowe szkoda, że tak wiele osób tego nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorMaj
Ja również polecam platformę finansową jakiś czas temu ja również korzystałem z jej oferty. Brałem drona do firmy w leasing i naprawdę jestem bardzo zadowolony z warunków polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol23e
Fakt Platforma Finansowa ma warunki leasingu na bardzo dobrych zasadach. Sama z mężem szukałam leasingu dla firmy sprawdziłam mnóstwo firm i Platforma była najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinezz7
Leasing konsumencki to dla osób, które nie posiadają własnej działalności gospodarczej, tak? Nawet jeśli skorzystam z oferty Platformy Finansowej to skąd wiem że kredyt gotówkowy nie będzie dla mnie bardziej korzystny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka

To zależy czy to ma być leasing konsumencki czy firmowy? Ja wzięłam ostatnio moje wymarzone auto - Fiacik 500 🙂🙂 w abonamencie z Master1.pl i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Płacę co miesiąc kilkaset złotych i nie przejmuje się naprawami, ani żadnymi innymi kwestiami związanymi z utrzymaniem auta. A to jest akurat dla mnie bardzo ważne, bo kompletnie się na tym nie znam, a nie mam też faceta, który mógłby się tym zająć. Dla mnie jest to idealna opcja i dla wielu kobitek pewnie też 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Ooo ja też mam Fiata 500 w abonamencie z Master1. Jestem mega zadowolona. Płacę dosłownie niecałe 600 zł i nie przejmuje się niczym więcej. Żadnym ubezpieczeniem, naprawami, itp. Dla mnie to super sprawa. No i auto jest cudne, takie miętowe jak zawsze chciałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście brała w leasing i to w auto używane, bo szkoda by było mi tyle kredytu wziąć, by zainwestować w nowiutki model, prosto z salonu.  Jeżeli możesz sobie jednak pozwolić to jak najbardziej polecam nowe auto, gdyż jest zawsze to mniejszym ryzykiem, że coś z samochodem jest nie tak (np. był już walnięty). A jak chcesz kredyt to najlepszy jest leasing, wiem, że leasing dla osób prywatnych, które nie posiadają firmy też jest niezłą opcją, która m.in. w dobrych warunkach jest oferowana w Toyota bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się załatwić, ale trzeba analizować różne opcje. Trzymajcie namiary - leasing24.poznan.pl Tam działa gość, który faktycznie szuka optymalnego finansowania dla danego klienta. U mnie też tak było. Nie rzucił od razu, że musimy robić to i to. Przeanalizował temat, dał nam wybór, zasugerował, co będzie optymalne, pokazał dlaczego. Podoba mi się to, że można było załatwić leasing na auto całkowicie zdalnie. Tak ogarnialiśmy wszystkie formalności i dokładnie tak to powinno przebiegać. A jak wy to widzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×